Офіційно рівень зарплат на Кіровоградщині на 23% нижчий ніж по Україні

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 628

За офіційною інформацією Головного управління статистики в Кіровоградській області за січень–травень 2016р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб становив 3562 грн., що на 23,2% вище ніж за січень–травень 2015р.

Рівень заробітної плати в області становив 77,4% середнього рівня
в Україні.

Найбільш оплачуваними в економіці області у січні–травні 2016р. були працівники фінансової та страхової діяльності, транспорту, добувної промисловості і розроблення кар’єрів, лісового господарства та лісозаготівлі, де заробітна плата у 1,4–2,1 раза перевищила середній показник по області.
Значно нижчою залишається заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, сферах тимчасового розміщування й організації харчування, операцій з нерухомим майном, творчості, мистецтва та розваг, будівництві, сфері функціонування бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги, сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, освіті, оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, сільському господарстві, сфері наукових досліджень та розробок. Співвідношення рівня оплати праці в зазначених видах діяльності до середнього по області становило 51,4–94,7%.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити