У Компаніївці відбулося засідання суду за позовом екс-директора школи (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1681

Компаніївський районний суд продовжив розгляд цивільного позову Людмили Нарівної до районного управління освіти з вимогою скасувати наказ про її звільнення та відновити на посаді директора Компаніївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

sssud1

Судове засідання розпочалось з годинним запізненням. На нього з`явились: суддя, помічник суді, адвокат та родичі позивача, представник відповідача, громадські активісти.

На початку засідання представник відповідачаІрина Березовська на розгляд суду внесла кілька клопотань.

www.gre4ka.info

 Зокрема просила долучити до матеріалів справи такі документи:

  • лист за підписами опікунів дітей сиріт та батьків з малозабезпечених багатодітних сімей, в якому йдеться про те, що вони сплачували внески, в тому числі директору школи;
  • довідку Управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА;
  • довідку про результати перевірки, яка встановила, що Нарівна винесла наказ про доплати завідуючому господарством, який незаконно отримав 16 525 грн. зарплати;
  • довідку про те, що директорка не мала права укладати одноосібно договори оренди шкільних приміщень;
  • відьповідь прокуратури області про те, що прокуратура міста Олександрії розпочала кримінальне провадження відносно Нарівної.

www.gre4ka.info

Порадившись на місці, суд відмовив у задоволенні клопотання по долученню заяви батьків, все інші матеріали  долучив. Відмовив суд у клопотанні про допит свідків по справі, які, на думку адвокатки,  могли б розповісти в деталях всі обставини справи. Серед допитаних мали бути працівники школи та батьки дітей. Також суд відмовив у витребуванні матеріалів кримінального провадження та довідки про те чи пред'являли підозру у вчиненні злочину екс-директорці школи.

Після того захисник Березовська оголосила про відвід судді, обгрунтовуючи свою заяву ст. 20 ч.1 п.4 - якщо є інші обставини, які викликають сумніви в об'єктивності та неупередженості судді.

На думку Адвокатки, суддя неналежним чином розглядає справу, необ`активно ставиться до учасників процесу. Зокрема без жодних на те підстав відклав початок засідання, ймовірно, отримавши телефонний дзвінок адвоката Ярошенка про те, що той спізнюється.

 «В ході 3-х засідань суд формально ставиться до поданих клопотань. Суд відмовляє щодо перевірки кримінальрих проваджень, допитів свідків.

 Представник позивача не з'явився вчасно на суд, повідомивши в телефонному режимі, що запізнюється. Питання про відкладення на годину початку засідання розглядалось не в залі суду, а десь в кабінеті.

Тож об'єктивний розгояд справи в такому складі суду неможливий», - підкреслила адвокатка.

sssud7

Відмовив суддя у задоволенні і цього клопотання. А сам Ярошенко пояснив, що був у іншому судовому процесі в Малій Висці і добрався до Компаніївки на власному авто за 50 хвилин.

 Далі суд розпочав вивчення матеріалів справи, проте оголошувати їх зміст суддя відмовився. Зокрема захисник відповідача просила озвучити два документа: про оголошення догани Нарівній та про звільнення її з займаної посади. При цьому суддя уважно дослідив грамоти та подяки видані екс-директорці.

sssud8

Перед переходом до іншої стадії процесу представник відповідача заявила, що дослідження доказів фактично не відбулося, тому далі розглядати справу неможливо.

«Фактично, судовий процес не відбувся, адже пропущена ціла стадія. Тому в порядку статті 194 я заявляю клопотання про повернення до вивчення матеріалів», - заявила адвокатка.

 Інтереси Нарівної традиційно представляв адвокат Володимир Ярошенко. Сама позивачка на засідання не з`явилась. Всі дії адвокатки Березовської Ярошенко називав затягуванням часу. По суті ж заявив, що, на його думку, обидва накази про догану та звільнення підлягають скасуванню, оскільки видані з порушеннями. Зокрема у Нарівної, за словами адвоката, не було відібрано пояснення після винесення догани, що є грубим порушенням.

www.gre4ka.info

 «Тому рішення про звільнення, слід скасувати. Та компенсувати кошти за вимушений прогул», - вважає Ярошенко.

 Суддя відправився до нарадчої кімнати, щоб розглянути чергове клопотання, але невдовзі з`явилася його помічниця та повідомила, що оглошення ухвали відбудеться, 12 липня о 12.00.

www.gre4ka.info

Фото: Валерій Лебідь

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити