На в`їзді в Кропивницький з`явився банер з назвою міста (ФОТО)

20:05, 14 Липня, 2016

Громадські активісти та військові самостійно вчепили нову назву міста на виїзді з Кропивницького в бік столиці. Плакат із написом «Кропивницький об’єднує» причепили на підтримку прийнятого сьогодні рішення про перейменування Кіровограда в Кропивницький.

«Ми зробили це, щоб підтримати народних депутатів України, які перейменували сьогодні Кіровоград у Кропивницький. Ми підтримали назву, яка об’єднала українські сили проти сепарських сил», – пояснив учасник АТО Василь Чернійчук.

Напис із новою назвою обласного центру вчепили на стелі, де колись був розміщений плакат із написом «Кіровоградщина – танцювальна столиця України». Обрали київський напрямок, адже звідти в місто заїжджає багато транспорту і бачитимуть, що місто нарешті перейменовано.

Ініціатори такої акції впевнені, перейменування Кіровограда в Кропивницький – це перемога у баталіях за перейменуваня міста, хоча й перемога в битві, а не у війні.

Фото Світлани Дубини

Останні новини по темі
Андрій Парубій: “Давнє українське козацьке поселення не може мати ні імперську, ні комуністичну назву (ФОТО)
watermarked krop1
Міжнародні експерти оцінили стратегію сталого розвитку Олександрії
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024