Суспільство

Розпочався мітинг "Стоп Кропивницький" (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 7123

Сьогодні, 15 липня, на площі перед Кіровоградською міською радою відбувається мітинг прихильників назви "Єлисаветград" проти рішення Верховної Ради України про перейменування Кіровограда на Кропивницький.

 


На площі зібралося близько 400 мітингувальників. Вони злагодженою колоною підійшли до місця протесту. Серед протестувальників здебільшого працівники заводів "Ельворті", " Гідросила" та "Радій", а також пенсіонерки з іконами.
Крім того, виступити проти Кропивницького вийшли громадські діячі.

- Я проти того, щоб наше місто носило ім'я історичної постаті, бо час іде й невідомо як далі будуть сприймати дану особистість. А потім що знову перейменовувати? Крім того, я проти того, що Верховна рада не дослухається до думки жителів міста. Доки вже нам будуть нав'язувати думки. Ми вийшли відстояти власну точку зору , - каже працівник " Гідросили" Віктор Зінчев,який тримає в руках плакат "Стоп Кропивницький".

Також з іншого боку вийшли кропивничани, щоб відстоювати українську назву, яку затвердила ВР.

- Верховна Рада молодці. Нарешті присвоїли нашому місту українську назву. Сьогодні "єлисааетградці" вийшли знову пропагувати імперську назву. Ми тут, щоб показати, що ми підтримуємо парламентське рвшення і не дозволимо проросійським прихильникам завадити процесу декомунізації, - каже волонтер Володимир Муравйов.


Мітинг триває.

Поширюйте

Коментуйте