Суспільство

Працівники заводів та московської церкви найдужче протестували проти Кропивницького (ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 4350

Як «Гречка» повідомляла раніше, вчора, 15 липня, під стінами Кропивницької міської ради відбувся мітинг громадян, які виступили проти нової назви обласного центру.

watermarked mmit1

Протестувати прийшли близько 400 містян. Крім цього, на акції були присутні і прихильники новообраної назви, які повідомили, що прийшли сьогодні для того, аби довести, що вони відстоюватимуть рішення народних обранців. Серед них – громадські активісти, атовці, волонтери пересічні кропичничани.

watermarked mmit2

Окрім інших, на боці протестуючих були помічені працівники кіровоградських заводів: «Гідросила», «Ельворті», «Радій». Також, на підтримку «Єлисаветграда» вийшли і віряни, які тримаючи в руках іконки, запевняли, що Свята Єлисавета оберігатиме місто, тому потрібно її вшанувати, давши населеному пункту її ім’я.

Громадські діячі Еліна Мороко, Валентина Бажан та Людмила Шубіна виступили перед учасниками акції. Загальний меседж їх виступів – Верховна Рада прийняв рішення про перейменування, не дослухалась до думки містян, тому необхідно провести референдум та надати Кіровограду ім’я, яке хочуть саме учасники мітингу.

watermarked mmit4

Крім того, на мітингу виступив міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Чиновник зазначив, що всі дії відносно перейменування повинні бути в правомірному полі. Також мер повідомив, що збере голів фракцій на нараду для обговорення даного питання та проведення позачергової сесії Кропивницької міської ради.

watermarked mmit5

По закінченню мітингу, більшість протестувальників попрямували до автобусів, які чекали їх в районі площі ім. Богдана Хмельницького. Загалом таких автобусів було чотири. Водій одного з них повідомив, що пасажирів везтиме на роботу, а кінцевим пунктом його маршруту стане автобусний парк. Зрештою, схожі автобуси заїхали на територію «Радія».

Про перебіг акції дивіться на відео кореспондентів «Гречки»:

Поширюйте

Коментуйте