Суспільство

Військові подякували активістам за поезію на стінах Кропивницького (ФОТО)

. 5314

Автори проекту «Поезія стін» отримали подяку за свою роботу від військовослужбовців частини В2336.


polk3

Сьогодні, 1 вересня, заступник командира військової частини В2336 Сергій Коліушко зустрівся з координатором проекту «Поезія стін» Оленою Сидоровою та художником Костянтином Данильченком. Останній отримав від військовослужбовця частини подяку за малюнок козака Мамая на стіні військової частини.

«Хочеться висловити слова подяки всім причетним до цієї роботи. Це не лише малюнок, а й патріотичний хід, що неодмінно треба було зробити. Робота Костянтина Данильченка спонукає кожного замислитися над своїм корінням та історичною спадщиною, що залишив нам Тарас Шевченко та нашим місцем у державотворенні в той час, коли на сході йдуть бої та гинуть наші хлопці. Символічно є те, що роботу художника можна бачити з вікон педагогічного університету, в якому вчиться наша молодь – наше майбутнє», - зазначив Коліушко.

polk2

Як розповіла «Гречці» Олена Сидорова, проект здійснюється на грантові кошти. Арт-проект стартував наприкінці серпня. На сьогодні розмальовано вже 7 стін попсутих вандалами. Загалом в місті розмалюють 10 неприглядних стін. На кожній з них з`явиться малюнок та вірш українського поета. Розповіла координатора і про історію виникнення малюнку на стіні військової частини.

«Коли ми наносили перше зображення по вулиці Вокзальній до нас підійшов представник цієї частини та вручив 400 гривень. Він сказав – це від нас, ми вас підтримуємо і ось вам на фарбу. Саме за ці кошти придбали фарбу для цього малюнка. Коли ми звернулись до керівництва частини з тим, щоб залишити тут свою роботу, жодних проблем не виникло», - повідомила Сидорова.

polk1

На сьогодні в місті вже з`явилися зображення віршів українських поетів Василя Симоненка, Сергія Жадана, Андрія Кузьменка, Надійки Гербіш, Ліни Костенко, Тараса Шевченка. В перспективі активісти планують використати в своїх роботах поезії місцевих поетів.

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама