За керування напідпитку суддя Олексій Галаган заплатить штраф

12:28, 02 Вересня, 2016

Суддя Кіровоградського районного суду Микола Сарап зачитав рішення в адмінсправі судді Кіровського райсуду Олексія Галагана, щодо якого поліцейськими було складено три протоколи. Постанову у справі зачитали після перерви, що була оголошена вчора після того, як адвокати Олексія Галагана і він сам зачитали клопотання про закриття усіх проваджень у справі.

 

Постанову зачитали сьогодні зранку. У залі були присутні поліцейські, які затримували Олексія Галагана, адвокати Сергій Рамаданов та Олена Білоконь, суддя та громадські активісти, Сам Галаган на судове засідання не з’явився.

Суддя Микола Сарап визнав Олексія Галагана винним за ст. 130 та 185. Суддя сплатить штраф за більш суворішою статтею 130 (керування напідпитку) у розмірі 3 400 гривень ( 200 неоподатковуваних мінімумів). Крім того, звинувачений сплатить судовий збір по справі, що складає 275, 6 гривень.

Суддя закрив впровадження за статтею 122 ( не зупинка на вимогу поліцейських), оскільки суду не було надано належних доказів цього порушення.

Олена Білоконь, адвокат Галагана, заявила, що є підстави для оскарження постанови Кіровоградського райсуду в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, адмінсправу по обвинуваченню Олексія Галагана розглядали чотири засідання. Більшість із них тривали по 4 години. Сам Галаган своєї вини не визнав , а його адвокати наголосили на безлічі помилок та недоліків як в адмінпротоколах, так і в висновку лікаря-нарколога, який оглядав Галагана в обласному наркодиспансері після затримання.

Суддю Галагана обвинувачували у вчиненні відразу трьох адмінпорушень: за ст. 130 ч.1 (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння), до якої долучено протокол за ст.185 (злісна непокора працівникам поліції) і за ст. 122 ч. 2 (Невиконання водієм вимоги працівника поліції).

Сам же Олексій Галаган написав заяву до прокуратури про те, що його побили поліцейські.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: підприємство сплатить багатомільйонний штраф за збитки навколишньому середовищу
IMG 8450
Військовослужбовцям із Кропивницького подарували позашляховика (ФОТО)
Читайте також

Роботи художників і художниць з Кіровоградщини потрапили до міжнародної пересувної виставки «Покоління війни». Розповідаємо, що це за роботи і як можна долучитися до проєкту....

10:39, 4 Березня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024