Заступником директора школи на Кіровоградщині стала вчитель, яка відбирала їжу в учнів?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2043

У Володимирівській ЗШ, про скандал у якій "Гречка" писала нещодавно , черговий конфлікт.

До "Гречки" звернулись батьки і працівники школи, які проти призначення на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи одного з учителів школи.

 

"Це людина, у якої ні сорому, ні совісті. Минулого року прийшла до нас у школу і вже через 10 днів вимагала хабара з мене. Відкритим текстом вимагала кондиціонер у клас, бо їй жарко, бо вона звикла у таких умовах працювати. Потім як я написав заяву на ім'я директора, то вона визнала, що вимагала. Їй за це винесли догану. Моїй дитині поставила двійку за незакінчений малюнок, хоча цього робити не можна. Також вона відбирала харчування в дітей. Я плачу гроші за годування дитини, а не за те, щоб вона їла. Ці питання піднімались на батьківських зборах, але його проігнорували, наче так і треба. У цього вчителя немає ніякого поняття про виховання дітей, вона з ними поводиться як у концтаборі: то вдарить, то їжу забере", - розповів Микола Токаренко, батько 8-класника.

Олена Матюшенко, на яку скаржиться батько, працювала вчителем початкових класів. Також вела уроки образотворчого мистецтва. Працівники школи говорять, за вчителем помічали і грубість до дітей, і об'їдання.

"Я сама бачила, як у своїх дітей забирала їжу. Діти вже її знали, того просто віддавали або рибу, або котлети, або мясо. Діти її підгодовували. Ми дивились на це, потім терпець урвався. Розказали про це нашому завгоспу. Наступного дня все було те саме. Ми поскаржились директору - бесіду наче провели. Після того одним ранком вона залетіла до мене у їдальню і почала мені кричати, типу якщо вона піде, то я піду разом з нею. Я знову поскаржилась директору, однак як виявилось, я опинилась винною. Небажано бачити її завучем", - розповіла Наталія Осадча, яка працює кухарем у їдальні школи.

"Вона дітям грубить, принижує їх. В одного хлопчика, бачила, жбурляла олівцями, правда не знаю за що. Грубо ставиться до дітей", - розповіла Любов Гога, прибиральниця.

Чи дійсно мала вчитель догану і чому саме її було запропоновано на посаду заступника, "Гречка" поцікавилась у директора Володимирівської ЗШ Тетяни Мошак. Директорка говорить, посада заступника з навчально-виховної роботи звільнилась, оскільки попередній педагог відмовилась займати цю посаду. Олена Матюшенко показала себе як хороший працівник, а догана не може бути перешкодою для призначення.

"Це все бредні. Догану вчитель мала за негарно сказане слово за кондиціонер. Тоді батьки перекрутили інформацію як хотіли, але вчитель зізналась у тому, що говорила про нього з дитиною. Якщо є догана, то це не означає, що людину не можна призначати на іншу посаду. Я запропонувала людину, яка сумлінно виконує свої обов'язки? знає всю документацію, яка може працювати в теперішніх інноваційних технологіях. Головними критеріями для кандидата на цю посаду є виконання своїх посадових обов'язків, виконавча дисципліна і знання своєї роботи", - говорить Тетяна Мошак.

У відділі освіти у такому призначенні порушень теж не бачать. Олена Матюшенко дійсно мала догану із формулюванням "порушення посадової інструкції в частині дотримання педагогічної етики", однак вона підходить як кандидат до вказаної посади.

"Олена Олександрівна має великий педагогічний стаж - 22 роки. На цю посаду розглядались дві кандидатури, одна з яких звільнилась з цієї школи, бо їй запропонували місце в обласному центрі. Ми прислухались до поради директора школи і прийняли заяву на призначення на цю посаду. На сьогодні ми вважаємо, що ця кандидатура гідна цієї посади, до неї ніяких інших претензій не було, тому ми вважаємо за доцільне призначити її на цю посаду", - методист з кадровиз питань відділу освіти Кіровоградської РДА з Лілія Грузіна.

Сама Олена Матюшенко говорить, що конфлікт спричиняє одна родина, з якою й стався конфлікт через кондиціонер. Їжі у дітей не відбирала - учні її пригощали самі. Нині, розповідає, вже не буде вести образотворче мистецтво у класі, де вчиться дитина Миколи Токаренка, тож не розуміє, чому до неї таке ставлення. У рамках своїх обов'язків на посаді заступника директора складатиме навчальний розклад, навантаження учителів, однак жодним чином не впливатиме на дітей.

"Мені запропонувала директор піти на цю посаду, я вирішила спробувати свої сили. З боку батьків немає розуміння, що до вчителя треба ставитись толерантно. Цей батько принижував мене при директорі. Ця травля уже іде цілий рік. У мене немає практики принижувати чи занижувати оцінки. Дитина вчилась добре, але не склалися стосунки з батьками, які принижують мене як жінку, як учителя. Ці приниження не закінчувалися цілий рік. Я ніколи не думала, що за шматочок хліба, якими мене пригостила один раз дитина з мого класу, мене можна так обзивати на всю школу, на весь район", - розповіла Олена Матюшенко.

Додамо, що на момент написанання матеріалу наказ про призначення Олени Матюшенко на посаду директора знаходився у відділі освіти на підписі начальника. Нині вчитель вже працює на посаді.

Світлана Дубина
Фото з сайту школи

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
-2 # Селяни 07.09.2016, 13:08
На Заході, якщо вчитель працює більше 10 років, він не може бути свідком в суді...
Це вже хворі психічно люди,знервовані ,особливо,якщо ця професія для них не покликання - а так, щоб десь працювати...А слухати треба обидві сторони.
На жаль всі колишні трійошники пішли в педагогіку!!!в місцеві адміністрації!! !
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити