Суспільство

У Кропивницькому презентували книгу про історії військових "Сила життя" (ФОТО)

. 3655

У Кіровоградському обласному госпіталі для ветеранів війни сьогодні, 8 вересня, презентували книгу "Сила життя". Це книга про "Дванадцять історій героїв, дванадцять незламних доль, дванадцять незвіданих шляхів.." бійців Кіровоградщини.

 

 

sila

На відкриття проекту завітали громадськість, військові та представники влади.

Буклет видано у рамках програми "Активні громадяни" за підтримки "Британської Ради в Україні" та першого заступника голови Кіровоградської ОДА Юрія Гугленка.

Проект створювали журналісти Вікторія Семененко, Жанна Петрович, Олена Сідорова та практичний психолог Ганна Колєва, а також Володимир Мухуров.

Наразі книга видана у трьохсот примірниках видавництвом "Імекс-ЛТД", коштами благодійників на видання залучено 12 тисяч гривень.

Презентацію книги відкрив головний лікар обласного госпіталю для ветеранів війни Геннадий Сябренко.

"Дуже важливо, як учасники АТО відносяться до суспільства та як вони відчувають себе поміж людей. Сьогодні представлено результат роботи протягом двох останніх років. Вважаю, що без співпраці обласної влади, військового комісаріату, духовенством, багатьма волонтерськими та благодійними організаціями цього б всього не було", - зазначив головний лікар.

Усіх присутніх також привітали посадовець Юрій Гугленко, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, військового комісараКіровоградського обласного військового комісаріату, полковника Ярослава Кучера, керівника центру надання допомоги учасникам АТО Вадима Нікітіна.

У книзі написані історії про Вадима Довгорука, Романа Засядьвовк, Юрія Козачінського, Юрія Матвієнка, Олександра Місюри, Миколи Нікітіна, Дмитра Слюти, Олександра Ципарського, Олександра Чалапчія, Сергія Шагіна та Євгена Шкваренко.

Видання починається такими емоційними рядками:

"Ці хлопці долали біль і страждання, втрачали побратимів, були на межі життя і смерті, під міноментними обстрілами. Та попри це вони зберегли вірність Україні, стали сильнішими, спокійнішими, цілеспрямованими, навчилися посміхатися крізь сльози, мріяти і жити. Історія кожного бійця успішна й унікальна"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама