Суспільство

Після перейменування на шевронах батальйону "Святослав" з'явиться зображення козака (ФОТО)

. 6365

У батальйоні спеціального призначення МВС "Кіровоград", очікуючи завершення процесу свого перейменування, вже підготували ескіз нових шевронів. Ідею макету придумали самі бійці, довести все до кінцевого вигляду допомогли дизайнери.

battt1"Сіли разом з бійцями і вирішили придумати новий шеврон. Оскільки планується, що батальйон носитиме ім`я "Святослав", намагалися знайти як він виглядає. Знайшли в мережі найменш розповсюджений варіант зображення князя Святослава, який дуже схожий на українського козака. Додали щита з намальованим гербом України, адже наш підрозділ стройовий, а шеврон повинен мати державну символіку", - розповів один із авторів ескізу шеврону, боєць із позивним Добриня.

Над ескізом думали кілька днів, згадує боєць, а от для створення комп'ютерного малюнку звернулись до професійних дизайнерів, які вже допомагали створювати попередні нашивки. Нині в батальйоні вже є перший відшитий шеврон, однак наразі користуємося попередніми.

Найближчим часом бійці підрозділу поїдуть в зону АТО ще під сьогоднішньою назвою батальйону. Очікують, що декомунізація назви, а заразом і шевронів, завершиться вже у жовтні.

Як "Гречка" вже розповідала, нині офіційно подані документи на перейменування батальйону "Кіровоград" на честь князя Святослава. Офіційно батальйон змінить назву, коли її затвердить керівництво.

Довідка. Святослав Ігорович, також відомий як Святослав Хоробрий (935 — березень 972) — руський князь, державний діяч, політик і військовик з династії Рюриковичів. Великий князь Київський, правитель Русі (945, самостійно з 964-972). Син князя Ігоря і його дружини, княгині Ольги. Батько Володимира Великого, дід Ярослава Мудрого. Проводив активну зовнішню політику, значно розширивши територію держави. Підкорив волзьких булгар, аланів, радимичів, в'ятичів. Спричинив занепад Хазарського каганату та Першого Болгарського царства.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама