"Укрзалізниця" не змінює назву станції Кіровоград, бо місцева влада про це не просить

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1608


Кропивничанин Олександр Корнієнко звернувся із запитом до "Укрзалізниці", аби дізнатись, чому вони не змінили назву станції Кіровоград на Кропивицький.

 

Про результат він написав у Фейсбуці.

Як пояснили йому у відомстві, Статтею 5 Закону України «Про географiчнi назви» передбачено, що назви залiзничних станцiй повиннi бути похiдними вiд назв населених пунктiв або їхнiх частин, у яких або поряд з якими вони розташованi, проте змiна назв станцiй ПАТ «Укрзалiзниця» проводиться згiдно встановленого порядку.
Перейменування станцiй (роздiльних та зупиночних пунктiв) проводиться вiдповiдно до положень Тарифного керiвництва №4 залiзниць України та Методичних рекомендацiй, затверджених наказом Укрзалiзницi вiд 14.07.2015 № 230-Ц/од, на пiдставi клопотання регiональних фiлiй ПАТ «Укрзалiзниця», яке в свою чергу
готується на пiдставi звернення мiсцевого органу виконавчої влади та органу мiсцевого самоврядування.
Пiсля отримання ПАТ «Укрзалiзниця» клопотання, змiна назви станцiї оперативно публiкується в Тарифному керiвництву № 4 та корегуються довiдники в дiючих автоматизованих системах залiзниць України.

"З огляду на викладене, для прискорення процесу перейменування станцiй
пропонуємо, звертатися до мiсцевого органу виконавчої влади та органу
мiсцевого самоврядування з iнiцiативою про змiну назви станцiї." - рекомендувала залізниця.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити