Суспільство

Гарячі обіди в холодну погоду

. 1249

www.gre4ka.com

От уже місяць громадська організація "Територія успіху" спільно з КОБО "Нове покоління" годують безхатьків нашого міста гарячими обідами. З початку жовтня всі нужденні мають змогу щочетверга отримувати гаряче харчування. До того  їх  годували лишень по суботах.

Віталій Кадацький, представник ГО "Територія успіху", розповідає:

"Ми побачили, що багато людей ходять по смітниках, адже їм хочеться поїсти. Але ми не лише годуємо, а й надаємо медичну допомогу, одягаємо при потребі, розповідаємо про те, що є вихід на цій землі - просто прийти до Бога. Жінки, що готують цю їжу - це наші сестри. Всі ми люди віруючі і працюємо на волонтерських засадах. Продукти приносять люди. Дещо купуємо за пожертви, також допомагають бізнесмени, наприклад, крупами. Годуємо виключно в одноразовому посуді задля дотримання гігієнічних норм.

По вулиці Шевченка допомагаємо людям вже четвертий рік, а от на Богдана Хмельницького тільки розпочали. Це стало можливим завдяки грантовій програмі, яка триватиме до кінця лютого місяця наступного року".

"Якщо випадає можливість, то завжди приходжу пообідати. Меню тут не дуже різноманітне, але все необхідне є: суп, картопля, компот, хліб і булочка або пиріжок. Все свіже й гаряче", - розповіла "Гречці" Ольга Близнюк.

www.gre4ka.com

www.gre4ka.com

www.gre4ka.com

Олександр Примін, людина без певного місця проживання з 1995 року, ділиться своїми думками з цього приводу: "Ми маємо, що їсти, адже на смітнику все є. До того ж нам приносять прострочені продукти з магазинів. А ще виручаємо один одного, і не тільки їжею: хтось знайшов чоловіче взуття, хтось жіноче, передаємо кому треба. Не думаю, що безхатькам дуже потрібне таке харчування, але все одно добре, що хтось таке організував. Якось зайду".

www.gre4ka.com

 

 

 

Отже, безхатьків годують за адресами:

Кіровоград, пл. Богдана Хмельницького (у сквері поміж Будинком побуту та Будинком профспілок), четвер - із 13.00 до 15.00.; вул. Шевченка, 68, 3 поверх,субота - із 12.00 до 14.00.

 

www.gre4ka.com

Якщо ви маєте можливість і бажання, поширте цю інформацію серед тих, хто цього потребує. Навіть виготовлене власноруч оголошення й розміщене на видному місці, можливо,комусь стане у пригоді й не дасть замерзнути в холодну погоду.

Валерій Лебідь

Фото автора

Поширюйте

Коментуйте


Реклама