У кропивницькому виші відбувся ІТ-форум (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1453

5 жовтня в КНТУ відбувся ІТ-форум, організований кафедрою програмування та захисти інформації КНТУ і провідною центрально-українською ІТ-компанією “Онікс-Системз”, з метою обміну набутими знаннями й досвідом, власними досягненнями в галузі тестування програмних продуктів.


У науково-практичному заході від “Онікс-Системз” взяли участь менеджер проектів, керівник відділу QA Іван Сагаль, QA-інженер Тетяна Волкорєзова та провідний інженер-програміст Володимир Калініченко, а від КНТУ – студенти, які навчаються за спеціальностями “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”, “Кібербезпека”, “Комп’ютерна інженерія”, викладачі й науковці університету.

Спікером основного потоку ІТ-форуму виступив Сагаль І.І. Як досвідчений QA-інженер і менеджер проектів, Іван Іванович сформулював актуальні задачі та існуючі проблеми галузі тестування, презентував досягнення очолюваної ним QA-команди і поділився практичними здобутками фахівців-тестувальників “Онiкс-Системз” під час реалізації потужних міжнародних ІТ-проектів. Особливої уваги керівник відділу тестування приділив запровадженій ним методології тестування програмних засобів, за якої QA-фахівці долучаються до всіх процесів реалізації ПЗ, починаючи з формулювання ідеї проекту й постановки задачі. Окремої уваги І. Сагаль приділив вимогам до QA-інженерів, їх здібностей, навичок, надав вичерпні відповіді на запитання студентів щодо перспектив працевлаштування в “Онiкс-Системз”.

У дискусійному потоці ІТ-форуму спектр тематики заходу істотно розширився. Зважаючи на неподільну взаємопов’язаність процесів розроблення й тестування програмних засобів, фахівці “Онiкс-Системз” окреслили практичні аспекти взаємодії та ефективної співпраці розробників з тестувальниками. Зокрема В. Калініченко, як провідний фахівець-розробник, відповів на численні запитання присутніх студентів-айтішників щодо тонкощів і практичних особливостей реалізації додатків для мобільних платформ, web-програмування тощо.

Підсумовуючи, представники ІТ-компанії висловили сподівання на подальші зустрічі та проведення спільних науково-практичних заходів.

Варто зазначити, що тестувальник програмного забезпечення Тетяна Волкорєзова і програміст Володимир Калініченко є випускниками кафедри програмування та захисти інформації КНТУ.

Олександр Доренський

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити