Кіровоград: замість "Червоної зірки" - індустріальний парк?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 900

У Кіровограді з’являться два індустріальних парки, діяльність яких регулюватиметься  прийнятим у минулому році Верховною радою Законом «Про індустріальні парки». Цей закон передбачає забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності територій, активізацію інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури. Про те, де будуть розміщуватися ці парки і хто стане власником земель, які, до речі, згідно із законом надаються при наявності лише успішного бізнес-плану, під час прес-конференції розповів заступник міського голови Ігор Василенко.


Зараз міською радою розглядається створення приватного індустріального парку та індустріального парку  по переробці сільгоспсировини. Ініціаторами створення першого виступили два кіровоградських підприємства -  «Ельворті-Груп» та «Гідросила-Груп». Парк, за словами Ігоря Василенка,  створять на базі старих площадок Червоної Зірки по вул. Мурманській, які наразі є власністю двох підприємств. Розмір парку становитиме 43 га, при мінімально дозволеному законом 15 га. Чиновник розповідає, що міська рада братиме участь у розбудові інфраструктури цього парку (водо - , газо -, енергопостачання), можливо, надаватимуться пільги по землі задля залучення більшої кількості інвесторів. У парку планується також розбудова кластера з машинобудування (об’єднані між собою спільною справою визначена кількість підприємств, які посилюють у процесі роботи конкурентні переваги один одного). Одним із перших підприємств, говорить Ігор Василенка, планують побудувати чавунно-ливарний завод, якого потребують обидва власники земель.

 

Індустріальний парк по переробці сільгоспсировини планують розмістити на виїзді з міста, по вул. Родімцева, де є шматок землі розміром приблизно 40 га. Це буде комунальний парк, до якого залучатимуть інвесторів зацікавлених у роботі в цій галузі. За словами Ігоря Василенка, туди потрібно ще підвести комунікації, що розміщені недалеко від визначеної території. У розбудові парку, зокрема у створенні інфраструктури, очікують і на державну фінансову допомогу, яка передбачена Законом «Про індустріальні парки».

Єдиною проблемою наразі залишається брак фахівців робітничих спеціальностей, які б працювали у цих парках. Одним із кроків до популяризації технічних професій заступник міського голови називає Всеукраїнський конкурс токарів, що буде проведений у Кіровограді на базі Машинобудівного коледжу 23-24 квітня.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Макс 02.04.2013, 20:37
Цитую Алексей:
А чому у заголовку написано "замість"? Парк, за словами Ігоря Василенка, створять на базі СТАРИХ площадок Червоної Зірки по вул. Мурманській, які наразі є власністю двох підприємств. Тобто, десь поряд... Ну не можна ж так виривати слова з контексту і перекручувати інформацію від Василенка? Таке враження, що спарцьовує сценарій по дискредитації підприємства...


Було б що дискредитовуват и! Пів року не платили зарплату, вигнали на вулицю слтні працівників! Дивно, що "Гречка" це пропустила...
Цитата
 
 
0 # Алексей 02.04.2013, 16:02
А чому у заголовку написано "замість"? Парк, за словами Ігоря Василенка, створять на базі СТАРИХ площадок Червоної Зірки по вул. Мурманській, які наразі є власністю двох підприємств. Тобто, десь поряд... Ну не можна ж так виривати слова з контексту і перекручувати інформацію від Василенка? Таке враження, що спарцьовує сценарій по дискредитації підприємства...
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити