Суспільство

У Кропивницькому презентували інформаційний посібник про права учасників АТО

. 4298


Сьогодні,10 листопада,у Кропивницькому презентували "Пам'ятку учасникам АТО", яка представляє собою інформаційний посібник про права, обов'язки та соціальні гарантії учасників АТО.

 

Представили видання юрист ВПГО "Юридична Сотня" Антон Красов та представник держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Кіровоградській області Світлана Марченко.

Пам'ятка має обсяг 168 сторінок, на яких викладено покрокові інструкції, щодо реалізації прав та гарантій військових.

За словами Антона Красова, інформаційний посібник поділений на чотири розділи, в яких зібрано графічний матеріал, схеми, картинки вяких максимально стисло подано основні правові засади.

"Ми ще починаючи із 2014 задумувалися, що рівень інформованості військових та й загалом громадян своїх прав. Так виникла ідея цієї пам'ятки, щоб спростити інформацію та донести її до військовослужбовців. Наприклад, із 200 сторінок закону вийшло 2 слова та схеми на 1 сторінку. До того ж тут вміщено не тільки теорію, а й практику: шаблони звернень, рапортів та інших документів", - розповів юрист.

Крім того, як зазначив Красов, така пам'ятка має 4 найголовніші переваги: легка форма сприйняття, доступність, джерело самоосвіти, практичність.

Даний інформаційний продукт доступний як в друкованому, так й електронному варіанті (посилання на посібник буде оприлюднена дещо пізніше).

Примірники безкоштовно будуть максимально поширюватись серед військовослужбовців міста та області

"Така книжечка повинна бути в кишені кожного учасника АТО", - наголошують автори пам'ятки.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама