Суспільство

Активісти Євромайдану наполягають, що пам'ятник Героям Майдану має бути на площі

. 2464

Активісти Євромайдану з Кропивницького опублікували в соцмережах заяву, щодо свого бачення того, чому пам'ятник Героям Майдану в обласному центрі має розташуватись на одноіменній площі.

Подаємо текст без змін.

"Голові Кіровоградської ОДА
Кузьменку С.А.
Кіровоградському міському голові
Райковичу А.П.
Зверенння!
Від початку подій Революції Гідності наше суспільство знаходиться на шляху оновлення та втілення в життя ідей, за які вийшли на площі усіх міст мільйони українців. Уже протягом трьох років українські воїни та волонтери кров'ю стверджують здобуті на Майдані завоювання. Проте боротьба триває і на мирній території, а ідеї Революції Гідності є не лише її символами, а й орієнтирами оновлення пострадянського суспільства.
Усвідомлюючи важливість історичного моменту кінця 2013 - початку 2014 років, потребу увіковічення в історичних архітектурних пам’ятках подій становлення незалежної України, збереження в пам’яті народу готовності українців відстояти свою гідність, вносимо пропозиції для врахування при реконструкції площі Героїв Майдану:
1. Демонтаж тимчасово існуючого постаменту на площі Героїв Майдану можливий лише за умови розроблення і затвердження загальної концепції реконструкції площі, встановлення пам’ятного знаку та затвердження кошторису на проведення робіт
2. Пам’ятний знак на честь Героїв Революції Гідності обов’язково має бути розміщений на центральній площі міста, де власне і відбувалися події Революції
3. Наполягаємо на оголошенні відкритого конкурсу по реконструкції площі та пам’ятного знаку.
4. При формуванні конкурсної комісії Рада Майдану готова делегувати своїх представників. До конкурсної комісії не повинні входити скомпроментовані особистості, задіяні в Партії регіонів, Опоблоці, Антимайдані, Компартії."

Нагадаємо, у свою чергу міський голова Кропивницького вважає, що пам'ятник не має розташовуватись в центрі міста.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама