Суспільство

На Кіровоградщині відбувся фестиваль-конкурс для дітей з особливими потребами (ФОТО)

. 4880

20 листопада в Олександрії, що на Кіровоградщині, відбулося свято для дітей з особливими потребами, організований меценатами з Києва, повідомляє "Моя Олександрія".

inv7

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Казкові мрії" пройшов в БК "Світлопільське". Зібралося більше 300 дітей. Діти приїхали з Києва, Кропивницького, Олександрії, Новомиргорода, Бобринця, Войнівка. Свято провели Всеукраїнська громадська організація "Справедливість" і Міжнародний благодійний фонд "Крила".

Як розповіла лідер "Справедливості" Наталія Мірошниченко, ідея організації фестивалів з'явилася півроку тому. Зробили фестиваль в Києві, а далі пішли в регіони. Першим регіоном обрали Кіровоградську область, місто Олександрію.

"Тому що це моє місто, моя батьківщина, тут я народилася і виросла", - поділилася вона.

З 11 до 13 годин у вестибюлі пройшла розважальна програма з майстер-класами, а потім почався фестиваль. За звання "Міні-міс" та "Міні-містер" боролися 20 дітей з особливими потребами. Діти дефілювали і демонстрували таланти.

"Міні-міс" Казкові мрії "стала 15-річна олександрійка Валерія Снігур, а" Міні-містер "Казкові мрії" - 9-річний Андрій Романов з Кропивницького. Переможниця отримала золоту прикрасу Diamond of Love, а переможець - наручний годинник Casio.

inv1

Без перемоги не пішов ніхто, титул отримав кожен конкурсант. Всім дісталися подарунки: прикраси, книги, м'які іграшки, конструктори Lego. Глядачам на виході вручили пакети з солодощами та канцтоварами.

Крім цього, організатори попросили затриматися батьків, у кого проблеми з дитячими інвалідними колясками, щоб зібрати дані і надати допомогу.

inv2

inv3

inv4

inv5

inv6

inv8

inv9

Поширюйте

Коментуйте


Реклама