Суспільство

Кіровоградщина з’явилася на інтерактивній карті «Куди здати відходи» (ФОТО)

. 10480

На інтерактивну мапу «Куди здати відходи» додані пункти прийому вторсировини в місті Кропивницький і 17 інших населених пунктів Кіровоградської області. Ця мапа допоможе жителям України швидко знайти найближчий пункт прийому різних видів відходів.

1 24


Видання «Велика Епоха» продовжує роботу над проектом мапи. Проект має на меті полегшити пошук найбільш зручного пункту для жителів кожного регіону України і як результат знизити кількість сміття на звалищах.


Сьогодні на мапу додано ще одне велике місто - Кропивницький і наступні населені пункти цієї області: Олександрія, Бобринець, Гайворон, Голованівськ, Головківка, Добровеличківка, Знам'янка, Івангород, Мала Виска, Новгородка, Новомиргород, Новоселівка, Помічна, Приютівка, Світловодськ, Смоліне, Устинівка.


На мапі можна знайти пункти прийому пластикових кришечок, батарейок, макулатури та металобрухту. Всього для області відзначено 119 пунктів.

Безымянныйaaa


Як користуватися мапою:


1. Виберіть потрібне місто в меню праворуч.
2. Автоматично на мапі зображуються пункти прийому всіх видів відходів. Щоб показати на мапі пункти прийому певного виду відходів, натисніть на галочку «Вибрати/сховати всі», щоб приховати всі шари, а потім поставте галочку, щоб показати на мапі тільки той шар, який вам потрібен.
3. Щоб переглянути всі адреси точок прийому конкретного виду відходів, натисніть на «Всі пункти» під назвою шару відходів.
4. Щоб розкрити або приховати навігаційне меню, натисніть на кнопку «Список місць».
5. Щоб дізнатися подробиці про пункт прийому, натисніть на нього, і з'явиться вікно опису.
6. Щоб сховати все зайве на мапі, натисніть на кнопку праворуч >| («Сховати зайве»). Щоб показати їх знову — натисніть ще раз.
7. Щоб дізнатися більше про наш проект, натисніть на кнопку «Про мапу».


За наявності номера телефону в описі пункту, спочатку зателефонуйте відповідальній особі. Ми не гарантуємо, що всі пункти, які позначено на мапі, працюють — поки не ведеться постійний моніторинг кожного доданого пункту. Але ми можемо оперативно оновити інформацію, якщо отримаємо відповідне повідомлення від користувачів.


Ви можете запропонувати відомий вам пункт прийому відходів, якого немає на мапі. Для цього натисніть на кнопку «Додати пункт» і заповніть дані.

Переглянути всю карту можна за посиланням тут.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама