Суспільство

Апеляційний суд Кіровоградщини переніс розгляд "земельного питання" (ФОТО,ВІДЕО)

. 7988

Апеляційний суд переніс розгляд апеляційної скарги на рішення суду Кіровоградського району за позовом городницького кооперативу "Перспективний". Суд першої інстанції визнав 17 договорів купівлі-продажу городницької землі недійсними.

gorr2

Троє з відповідачів по справі висловили незгоду з таким рішенням та звернулись до апеляційного суду. Зокрема Ігор Ботнаренко представляв в сьогоднішньому засіданні власні інтереси та Романа Явірського. Адвокат Черниш виступив представником Ірини Коваленко. Інші відповідачі по справі рішення суду першої інстанції не оскаржували. Інтереси позивача представляли Марина Соколенко, Андрій Кирдан і Раїсаса Лисенко.

gorr7

Заголом по справі проходять 31 відповідач: Володимир Гайдук, Лідія Гревцева, Олексій Ільченко, Ігор Горбачов, Інна Вербенко, Оксана Павленко, Віталій Лауш, Володимир Ілюхін, Ігор Ботнаренко, Галина Іванченко, Віталій Дробот, Маріне Довжук, Тетяна Мединська, Микола Тарасенко, Олександр Тіхоміров, Наталія Бондіні, Анастасія Музичук, Наталія Мединська, Роман Явірський, Сергій Максімов, В’ячеслав Цатурян, Яків Умріхін, Яна Цатрян, Олена Цатурян, Рафаель Мкртичев, Гаяне Цатрян, Валентина Умріхіна, Наіра Мктричева, Ірина Коваленко, Наталія Білоус, Юрій Подопригора і трет особа Вікторія Томаз. 

gorr3

 Судове засідання на яке прийшли понад 100 людей, так і не відбулося, оскільки суд не зміг належним чином сповістити всіх відповідачів, чиїх інтересів може торкнутись рішення апеляційного суду, про сьогоднішнє засідання. 

Розгляд апеляційної скарги відбудеться 31 січня.

gorr1

Від 2009 року городники через суд намагаються повернути свою землю. 34 га, що були в користуванні 431-го члена кооперативу, Олексій Школьний, тодішній голова городницького кооперативу «Перспективний» разом з Володимиром Гайдуком, начебто від імені членів кооперативу, повернув державі. Мотивуючи свої дії тим, що громадяни неспроможні більше обробляти цю землю.

17 ділянок по 2 гектари на підставі договорів купівлі-продажу отримали нових власників. Ті, в свою чергу, поділили їх на 367 ділянок під будівництво котеджів.

watermarked gor11 1

У 2009 в сільраді з`явився генеральний план нового котеджного містечка, згідно якого на людських городах мають прокласти десятки доріг та звести сотні будинків.

watermarked gor7

Люди, які з кінця 90-х обробляють цю землю, звернулись до суду.

У 2014 році дії екс-голови "Перспективного" суд визнав недійсними, а Школьний повністю визнав свою провину. На сьогодні городники виграли вже чимало судових справ, 7 рішень судів вже набрали законної сили.

Один з відповідачів по справі, Ігор Ботнаренко, чоловік переконує, що отримав земельну ділянку розміром в 2 га. в період коли та була вільною, відповідно до рішення Кіровоградської райради. Ботнаренко має намір відстоювати свої права в суді, оскільки не бачить жодних порушень зі свого боку.

Деталі на відео:

Фото,відео: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама