Суспільство

Хореограф з Кіровоградщини став номінантом премії «Найкрасивіші люди України» (ФОТО)

. 7999

Хореограф з Кіровоградщини Олександр Лещенко потрапив у список номінантів на здобуття престижної премії «Viva! Найкрасивіші 2016».

Список претендентів на здобуття премії опублікували на своєму сайті організатори журналу «Viva».

leyenko


Талановитий танцюрист, креативний хореограф, Олександр Лещенко невтомно шукає нові грані в мистецтві танцю. Кожна його постановка - це новаторство, експеримент. Він не боїться братися за масштабні постановки (танцювальне шоу «Майданс»), бере участь і перемагає в телевізійних танцювальних проектах ( «Танцюють всі», «Танці з зірками»).

Але головне досягнення Олександра - це балет «Форсайт», який він заснував і ктор керує в співдружності з дружиною, хореографом Ліною Верес. У минулому році з нагоди 10-річчя колективу було представлено театралізоване танцювальне шоу «Саквояж». Видовище вражаюче.

 


Список усіх учасників можна переглянути за посиланням.


Конкурс розпочався з 17 січня та триватиме до 18 березня 2017 року.


Довідка. Олександр Володимирович Лещенко (27 березня 1989, Олександрія, Кіровоградська область) — український хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт»(Foresight).

З 2005 року з ініціативи журналу «VIVA! Україна » щорічно проводиться номінація «Viva! Найкрасивіші».

IX церемонія нагородження «Viva! Найкрасивіші »відбудеться 18 березня 2017 року. У рамках цієї грандіозної події будуть названі імена найкрасивіших людей України за версією читачів журналу Viva! і сайту viva.ua. За традицією, перед концертом зірки шоу-бізнесу пройдуть по червоній доріжці. У концертній програмі дев'ятій церемонії візьмуть участь відомі українські виконавці.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама