Суспільство

Патрульні поліцейські Кропивницького долучилися до програми «Активні громадяни» від Британської ради

. 2196

Наприкінці минулого тижня, в Кропивницькому відбувся дводенний тренінг за програмою «Активні громадяни», учасники якого вчилися писати проекти соціальної дії. Вперше до учасників заходу - активних громадян, приєдналися і активні патрульні Кропивницького.
Лейтенанти поліції Сергій Ткаченко та Оксана Білоброва написали проект «Світлячки», який покликаний зменшити кількість ДТП за участю школярів-пішоходів у найпроблемніших, за статистикою, місцях концентрації ДТП біля шкіл у місті.

Реалізуватися проект має завдяки поширенню простого інструменту, розповсюдженого в країнах Європи – світловідбивні нашивки та брелоки, носіння яких за кордоном є нормою закону.

«Патрульна поліція систематично впроваджує різноманітні освітні програми, які працюють на попередження травматизму учнів. Але досвід роботи показує, що необхідний інший підхід, інші інструменти впливу, крім інформації. На жаль в Україні немає масштабної практики використання світловідбивних інструментів через відсутність фінансування та низьку культуру пішоходів та водіїв. Проект "Світлячки" - це суттєвий крок до вирішення цієї проблеми", - коментує координатор заходів по зв’язкам з громадськістю УПП Кропивницького Оксана Білоброва.

Виготовлення світловідбивних елементів стане лише додатковим і дієвим інструментом захисту дитини, втім основна складова проекту – спілкування з учнями початкових класів на тему безпеки на дорозі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама