Суспільство

У центрі Кропивницького рятувальники обрізали дерева на прохання власника магазину (ФОТО)

. 4910

Cьогодні, 20 лютого, у Кропивницькому на перехресті вулиць Шевченка та В'ячеслава Чорновола працівники Державної служби надзвичайних ситуацій області здійснили глибоку обрізку дерев. Підставою для здійснення обрізки, за словами представників ДСНС, стало звернення власника магазину "Агромат", біля якого розташовані дерева.

 IMG 6820

Як пояснила "Гречці"  активістка ГО "Озеленення Кропивницький" Надія Паливода, звернення власника магазину до управління  ДСНС  не є законною підставою для проведення ними  такої обрізки.

В свою чергу рятувальники стверджують, що надійшло звернення, в якому йшлося, що на деревах наявні сухі гілки, вони аварійні та несли загрозу пішоходам та автомобілям на проїжджій частині.

IMG 6821

Крім того, за словами представника ДСНС Сергія Балія, обрізку вони можуть ще класифікувати як омолодження дерева.

"У випадку, якщо гілки аварійні, то видаляються тільки вони, а живі гілки не видаляються. У даному випадку видалили живі гілки, які не були ні сухими, ні пошкоджені шкідниками. Омолодження ж проводиться при наявності дефектного акту, який затверджує міська рада за зверненням громадян. За один раз при омолоджувальному обрізуванні  видаляється не більше одної третьої частини гілок і воно проводиться протягом двох-трьох років", - прокоментувала пояснення представника рятувальника Надія Паливода.

Місцевий житель Юрій Яровий повідомив про проведення даних робіт до поліції. Наразі на місці події патрульні записують пояснення сторін.

Також на даний час очікують приїзду спецінспекції міськради.

IMG 6806

IMG 6804

IMG 6807

IMG 6810

IMG 6812

IMG 6819

IMG 6816

IMG 6825

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама