Суспільство

На фінансування з громадського бюджету Кропивницького претендує 96 проектів

. 3367

На фінансування за кошт громадського бюджету в Кропивницькому подано 96 проектів, голосування за які розпочнеться найближчим часом.

Більшість з них стосуються сфери ЖКГ: встановлення пластикових вікон, заміна системи опалення, утеплення, проведення енергоаудиту в школах і садках.
Усі ці заходи відображають політику держави у сфері енергозбереження і частково закладені у видатки міського бюджету.

 

Окрему групу проектів становлять заходи з озеленення та осучаснення культурної і спортивної інфраструктури міста. Так за кошти позмагаються проекти майданчику для занять екстремальними видами спорту, реставрація фонтанно- скульптурного комплексу «Пантера» та низки інших скверів, створення літнього концертного комплексу «Амфітеатр» у селищі Новому, створення зелених скульптур у Ковалівському парку.

Шукають містяни і шляхів для благоустрою території новозбудованого храму парафії Різдва Святого Івана Хрестителя КГКЦ та прилеглих територій до нього ділянок.

Людям бракує саме приведення до ладу і осучаснення парків, у той час як у міському бюджеті закладені кошти на озеленення передбаають лише на обрізування вже наявних дерев.

Кілька проектів присвячені створенню місць для вигулу домашніх тварин. Створення таких майданчиків, але лише через кілька років, передбачає Програма регулювання чисельності безпритульних тварин на 2016 - 2020 роки вже затверджена в місті.

Велика частина проектів спрямована на реалізацію прав людей з інвалідністю: це і створення інклюзивних спортивних майданчиків, проведення таборів для дітей з особливими потребами, навчання для вчителів як працювати з такими дітьми, створення двох мобільних підйомників при залізничній станції Кропивницького для осіб із інвалідністю.

Є ідеї щодо проведення у місті фестивалів: Патріот - фест 2017 і Go Hard Fest (фестиваль вуличних культур)

За грошової підтримки у Кропивницькому також пропонують створити лабораторію ІТ технології, де діти і дорослі зможуть розвиватись у сфері, розвиватися у сфері робототехніки.

Не забули у містяни і про демобілізованих учасників АТО. Один з проектів пропонує створити в місті центр реабілітації «УБД» «Покрова».

Детальніше про проекти «Гречка» розповість на своїх сторінках згодом.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама