Суспільство

У Новомиргороді відбувся благодійний мотопробіг (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2118

15 квітня Новомиргородський мотоклуб «Діти Сварога» відкрив мотосезон – 2017 благодійним мотопробігом. Долучились до акції байкери з Малої Виски та Одещини.

Спільний пробіг мотоколоною по території району май на меті не лише спілкування байкарів, а й збір коштів з учасників мотоколони на подальше лікування 14-річної мешканки Капітанівки Анастасії, яка наразі вже проходить курс хіміотерапії у Кропивницькому. Діагноз Насті - лімфогранулематоз III SE стадії.
Мотолюбителі Новомиргородщини наголошують, що були здивовані і дещо розчулені тим, наскільки активно долучилися новомиргородці до збору коштів. Разом з внеском членства мотоклубу «Діти Сварога» загальна сума зібраних коштів склала близько 5 тис. грн. Кошти були одразу передані родині, яка їх потребує.
Нагадаємо, що перший в Новомиргороді мотоклуб «Діти Сварога» був презентований 17 вересня 2016 року про ідейне об’єднання, яке має свої правила та про амбітні плани на майбутнє. Як пояснив засновник мотоклубу «Діти Сварога» Андрій Федоров (він же зараз є й Президентом клубу), байкери об’єдналися не лише для того, щоб «окреслити» свої вподобання. Організація створена здебільшого для того, щоб пропагувати здоровий спосіб життя, вносити нові барви в культурні проекти міста, знаходити для молоді та старшого покоління альтернативу в питанні проведення вільного часу. Але акцентують свою увагу байкери, звісно, на юнаках і дівчатах нашого міста: саме їм творити майбутнє.
«Діти Сварога» мають свій, чітко прописаний Статут, а також конкретний розподіл функціональних обов’язків. В Статуті, за словами хлопців, є кілька жорстких пунктів як для сучасних містян: абсолютна неприпустимість вживання алкоголю за кермом транспортного засобу, дотримання правил дорожнього руху та водійської етики.

Поширюйте

Коментуйте