Суспільство

На Кіровоградщині провели в останню путь морського піхотинця (ФОТО,ВІДЕО)

. 4780

На Кіровоградщині в с. Верхньоінгульське провели в останню путь Павла Савлука, морського піхотинця, який 9 травня пішов з життя після тяжкого поранення.

verh1

Проститись з побратимом приїхали «морпехи» з його військової частини, ветерани АТО з Кропивницького, військовий комісар району, рідні, близькі, односельці. Панахиду відправив православний священник.

verh2

Павло Савлук народився 29 січня 1991 року в с. Плетений Ташлик Маловисківського району Кіровоградської області. Неодружений, дітей не мав.

В 2006 році закінчив Оситнянську загальноосвітню школу I-II ступенів Новомиргородського району. У 2011 році закінчив Кіровоградський навчальний центр № 6 за професією столяр-будівельник.

Проживав у с. Верхньоінгульське Бобринецького району Кіровоградської області.
В червні 2016 року пішов служити за контрактом до Збройних сил України. Після навчання в169-му навчальному центрі, проходив службу в 36-й бригаді морської піхоти.

Військовий комісар Бобринецького військового районного комісаріату Микола Капітоненко розповідає, що знав Павла особисто, чоловік в майбутньому планував пов’язати своє життя зі службою у війську.

- Хороший був хлопець – чесний справедливий. Був спортсменом, займався східними єдиноборствами. Мав багато планів на майбутнє: піти навчатись, хотів пов’язати своє життя з військовою службою.

verh5

Загинув Павло Савлук внаслідок вогнепального кульового наскрізного поранення скронево-потиличної ділянки голови, отриманого 30 квітня 2017 року під час виконання бойового завдання в зоні АТО неподалік Водяного Ясинуватського району Донецької області. 9 днів лікарі боролись за його життя у Дніпрі в обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

 

Павло Савлук став другим бійцем з Бобринецького району, який загинув цього року, та одинадцятим за весь час проведення антитерористичної операції на сході країни.

verh3verh4verh6verh7

verh8verh9verh10verh11verh12

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама