Суспільство

У Кропивницькому запустили небесні ліхтарики у підтримку полонених та безвісти зниклих бійців (ФОТО)

. 2775

Щоб згадати та висловити підтримку військовим, які знаходяться в полоні, у Кропивницькому запистили небесні ліхтарики як символ дороговказу для повернення захисників додому.

 

полон6

Своєрідна акція підтрики військових відбулась сьогодні, 11 травня, о восьмій вечора на площі Героїв Майдану.

На захід зібрались близько тридцяти небайдужих містян, волонтери, військові та журналісти. А також рідні полонених Олександра Корінькова та Сергія Глондаря. Хлопці більше 816 днів перебувають у полоні бойовиків.

полон1

"Ми хотіли просто передати віру, надію нашим хлопцям і велике бажання повернення їх додому, ми дуже їх чекаємо. Буває, що їм показують канал "1+1" і я дуже сподіваюсь, що вони нас побачать на відео. Це буде як свіжий ковток повітря для хлопців. Для них це дуже важливо", - зазначила сестра полоненого спецпризначенця Людмила Глондар.

полон5 2

У знак підтримки учасники заходу запустили в небо 13 ліхтариків.

полон4

полон5

полон2

 

полон8

полон0

полон9

Глондар Сергій - старшина 3 Окремого полку спеціального призначення м.Кропивницький. 16 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання по супроводу колони потрапив в полон під м.Дебальцево де і перебуває по сьогоднішній день. За цей весь час рідними було вжито максимально всіх заходів, аби повернути Сергія додому.

Коріньков Олександр – кадровий військовий ЗСУ (молодший сержант 3-го Окремого полку м. Кропивницький ( Кіровоград). 16 лютого 2015 року у складі свого підрозділу виконував бойове завдання на окупованій території, група бійців потрапила в засідку і в результаті чого потрапив у полон (Дебальцівський котел).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама