Суспільство

Як правильно купити ялинку

. 1028

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Як правильно купувати ялинку?

Незабаром новорічні свята. А невід’ємним їх атрибутом є, безперечно, ялинка. Якщо ваша зелена красуня штучна, то вам достатньо напередодні Миколая просто дістати її з коробки, розправити гілочки - і деревце готове для прикрашання.

Проте якщо ви прихильник натуральних рослин на новорічному святі, тоді вам варто вирушати на пошуки зеленого дерева. Але йти не до лісу, а до крамниці. Цього року на ялинковому ринку на нас чекають цікаві нововведення.

Відтепер на новорічні ялинки й сосни будуть прикріплюватися спеціальні бірки (чіпи), зняти які без пошкодження неможливо.

Чіп міститиме всю інформацію про походження дерева: місце, де його вирощено, назву лісгоспу та лісництва, яке його відпустило. Завдяки цьому будь-який працівник міліції або інших правоохоронних органів зможе легко перевірити законність придбання хвойних красунь із лісових плантацій. Також буде створено єдину по Україні базу, у якій у режимі он-лайн будь-яка людина зможе, увівши номер чіпу, перевірити всі «атрибути» легально придбаного новорічного дерева. На вартість дерева це нововведення ніяк не вплине, адже коштує такий чіп трохи більше гривні.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Як правильно купувати ялинку?

Ціни ж на самі ялинки залежатимуть від висоти деревця. Так, відбірні сосни до 1 метра обійдуться покупцеві у 45 гривень, від 1 до 1,5 м – 52 гривні, 1,5-2 м й вище – в середньому 62 гривні.

Крім цього, розроблені заходи, які допоможуть забезпечити охорону хвойних насаджень від самовільних рубок у передноворічний період.

Тож будьте уважні та обирайте легальні деревця, і новорічні свята пройдуть весело та не будуть зіпсовані зайвими неприємними сюрпризами.

За матеріалами прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама