У селі Кіровоградського району поліція посилила охорону через конфлікт на агропідприємстві

08:55, 16 Червня, 2017

У селі Бережинка Кіровоградського району через перестрілку, яка сталась 23 травня, а також наявної інформації про можливе прибуття представників охоронної фірми до ТОВ «Нива 2010», поліція посилила охорону у межах населеного пункту.


Так, 13 червня 2017 року на території підприємства планувалося проведення виконавчих дій, пов’язаних із описом майна товариства.

До забезпечення охорони порядку в населеному пункті та безпосередньо на території, прилеглій до товариства, загалом було залучено 125 працівників поліції.

Близько 17.30 до адміністративної будівлі підприємства у супроводі приватної охоронної фірми намагався потрапити новий власник, проте місцеві жителі не дали можливості цього зробити.

Із метою недопущення розвитку конфліктної ситуації та попередження силових протистоянь, працівники поліції встановили поліцейський ланцюжок між конфліктуючими сторонами.

На сьогоднішній день до підтримання правопорядку у населеному пункті та безпосередньо на прилеглій до підприємства території цілодобово залучаються працівники поліції з числа особового складу стройових підрозділів ГУНП.

Крім того, продовжують свою роботу встановлені пости спостереження щодо відстеження пересування територією області радикально налаштованих груп громадян.

За матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Останні новини по темі
У мікрорайоні Никанорівка перейменували зупинки громадського транспорту (ФОТО)
4463 1200x800 2
У Кропивницькому відбудеться вулична акція «Молодіжний Fresh»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024