Суспільство

Аграрії кількох областей мітингують на центральній площі Кропивницького (ФОТО)

. 5201

Сьогодні, 30 червня на площі Героїв Майдану у Кропивницькому розпочався всеукраїнський мітинг аграріїв проти рейдерських захоплень землі. В акції беруть участь аграрії Кіровоградщини, Вінниччини, Черкащини та Миколаївщини.

 

 

 IMG 1625

За словами організаторів, дана акція проводиться як реакція на конфлікт між правоохоронцями та бійцями батальйону "Донбас" і селянами. На думку активістів, керівники облдержадміністрації та поліції області проявляли злочинну бездіяльність, не звертаючи увагу на проблеми селян, а потім проявили вже діяльність, але проти людей.

Відтак, основні вимоги мітингувальників - відставка голови ОДА Сергія Кузьменка, відставка начальника поліції області Сергія Кондрашенка та прокурора області Анатолія Коваленка.

Серед вимог також покарання силовиків за побиття селян і ветеранів АТО в селі Бережинка 27 червня, притягнення до відповідальності затриманих під час чергового нападу на агропідприємство 26 червня та інші.

IMG 1600

"От така у нас сьогодні вимога "Біжи, Сергію, біжи"! І це не тільки стосується Сергія Кузьменка, а й усіх Сергіїв, таких як  Кондрашенко - очільник поліції області. Є злочинна діяльність, а є злочинна бездіяльність, якраз ота бездіяльність чиновників і довела до того, що стався конфлікт, що ситуація стала неконтрольована. Треба, щоб такі люди, які не змогли гарантувати захист прав народу, закону - треба, щоб вони пішли. І не факт, що не прийдуть ще гірші, але і їх тоді треба відправляти. Як казав Чміль "десятий прийде - отоді вже буде". Так що копняка таким чиновникам під зад, до тих пір, поки не прийдуть такі, що працюватимуть для народу, на захисті народу", - прокоментував учасник акції, активіст, фермер Олексій Цокалов.

Загалом на протест вийшло більше півтисячі активістів. Аграрії, які потерпіли від рейдерства розповіли присутнім про схеми, які використовувалися до їхніх господарств та закликали об'єднатися та домогтися справедливості.

IMG 1610

IMG 1607

До слова запрошували і представників облдержадміністрації, однак ніхто не вийшов.

"Акцію проводять аграрії, а ми прийшли на їх підтримку. Люди зі всієї України сьогодні захищають свою землю. Ми будемо розширяти свої акції, тому що те, що відбувається зараз, то обкрадання країни. Зупинятися не будемо", - зазначив представник внутрішнього корпусу батальйону "Донбас" Анатолій Виногродський.

IMG 1620

IMG 1630

IMG 1634

IMG 1636

IMG 1646

IMG 1651

Нагадаємо, протягом кількох років на Кіровоградщині неодноразово виявляли факти рейдерських захоплень, зокрема у селі Злинка, Благовіщенський район, "Червоний землероб" у Бобринецькому районі.

Наразі мітинг в центрі Кропивницького  триває.

19622569 1518912464838275 356201442 n

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама