Суспільство

Кропивницький: після відновлення водопостачання вода подаватиметься за графіком (ГРАФІК)

. 30057

Ольга Довжук, начальник департаменту ЖКГ Кіровоградщини розповіла про процес відновлення постачання води після аварії для міста Кропивницького та інших міст обласного підпорядкування.

1450963997 grafik raboty

Нагадаємо, зловмисники автогеном випиляли метал із 28-метрової електроопори, яка знаходилася під напругою. Під час буревію вона впала і пошкодила кілька ліній електропередач. Внаслідок чого були знеструмлені дві насосні станції водогону «Дніпро-Кіровоград», через що чотири міста обласного підпорядкування залишились без води, а Світловодськ і частина Полтавщини – без світла.

Як повідомила під час апаратної наради Довжук, сьогодні вранці робота Дніпровської водопровідної станції увійшла у технологічний режим. До 18.00 планують відновити водопостачання у Світловодську. Також у цей час подачу води розпочнуть і в Олександрії. Завтра о 8.00 вода з'явиться у Знам'янці.Того ж дня з 18.00 почнуть заповнювати резервуари у Кропивницькому. До суботи вода подаватиметься в оселі кропивничан за графіком.

  • 5 липня лівий берег з 7.00 до 10.00, правий берег з 17.00 до 20.00
  • 6 липня з 7.00 до 10.00
  • 7 липня з 17.00 до 20.00

Повноцінна подача води у Кропивницькому відновиться лише у суботу, 8 липня.

У ці дні вода буде технічною і потребуватиме додаткової очистки перед вживанням у їжу.

Сьогодні відновлять подачу води для мешканців Лелеківки та Новомиколаївки із Інгульської водозабірної станції, де вода також не є питною.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама