Суспільство

У Кропивницькому поліція подарувала дітям "світлячків" (ФОТО)

. 2105

Вчора, 3 липня, у Кропивницькому запустили проект «Світлячки», який розробили у рамках програми «Активні громадяни» Британської ради в Україні.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Ще у квітні 2017 року , проект інспекторів патрульної поліції Оксани Білобрової та Сергія Ткаченка «Світлячки» переміг з-поміж 23 проектів та отримав фінансування на придбання 800 світлоповертаючих елементів.

Першими, хто отримав «Світлячки» від поліцейських стали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації. Патрульні розповіли дітям про безпечні правила поведінки на проїжджій частині та про важливість використання світловідбиваючих елементів.

 «Для попередження дитячого травматизму на дорогах ми радимо всім батькам подбати про безпеку дитини та придбати світловідбиваючі флікери, які можуть кріпитися на рюкзаках, сумках чи верхньому одязі. Ця маленька, часом незначна деталь, рятує життя багатьом учасникам дорожнього руху. Доречі, у більшості країнах євросоюзу використання флікерів є обов’язковим, згідно з їхніми ПДР», - коментує інспектор по зв’язкам з громадськістю Оксана Білоброва.

За словами авторів проекту «Світлячки», активна робота з учнями молодших класів, що розташовані у районах із високим рівнем концентрації ДТП, розпочнеться вже на початку навчального року.

.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама