Суспільство

На Кіровоградщині успішно реалізували черговий освітній Media camp «Чистий простір» (ФОТО)

 . 3764

Впродовж чотирьох днів з 6 по 9 липня поблизу села Цибулеве Знам’янського району тривав медіа-кемп «Чистий простір-2017».

Понад 30 кемпозалежних учасників з Кропивницького, Знам’янки, гостей зі Львівської, Дніпропетровської, Полтавської, Київської областей поєднували неформальне навчання з активним дозвіллям на тлі дивовижної природи поблизу річки Інгулець та озера Камінна Чаша.

Вони занурилися у світ медіа, опановували проектний підхід до створення медіа-продуктів, відкривали потенціал соціальних медіа та сучасної блогосфери, знаходили шляхи втілення своїх медійних ідей в життя, отримували різноманітні знання від тренерів Ірини Ткаченко, Дмитра Шульги, Артема Луценка, Ольги Луценко.
2017 07 media camp 42017 07 media camp 3

Тренінги поєднали з цікавими розвиваючими ігровими стимуляторами, які провели Сергій Євтєєв, Зоя Лебідь, Олександр і Любов Матвєєви. Грою «Світ Громад» - першою українською настільною кооперативною стратегією в жанрі соціального стимулятора, в якій ігрові події максимально наближені до реального життя. У бізнес-грі Cash Flow учасники вдосконалювали фінансові навички, розвивали фінансове мислення, вчилися набувати досвід реагування на ситуації. Настільна гра «Життя як проект» вчила ефективно організовувати свій час, займатися плануванням і керувати реалізацією своїх планів.

Учасники кемпу проводили творчі експерименти, комунікативні практики, випробовували себе в якості читців у форматі Стихійних читань, акторів play-back-театру, проводили майстер-класи. Цікаві, проактивні люди, навчалися самі та ділилися власними знаннями. Кожен їхній ранок розпочинався із руханки, а завершувався нічними бесідами біля ватри.
2017 07 media camp 12017 07 media camp 72017 07 media camp 2

За словами організатора кемпів Ірини Ткаченко, на першому кемпі вона разом із чоловіком Сергієм навіть не мріяла про те, згодом на них приїжджатимуть представники Google чи тренери з Британської ради. Але сьогодні, це вже реальність, і вони мають сміливість планувати грандіозні кемпи, з неймовірним тренерським складом та ще більшою кількістю учасників.
- Це була хороша практика соціального моделювання громади, де кожен зміг випробувати себе, здобути лайфхаки таборового життя та комунікації з незнайомими людьми. Освітня програма кемпу виконана на всі 200%, і ми очікуємо, що отримані знання та інструменти будуть використані на користь тих локальних громад, з якими пов'язані учасники, - підсумувала результати Ірина Ткаченко.
2017 07 media camp 5

Літній кемп дарує романтику літніх ночей, спілкування біля ватри, зоряного неба, неймовірне відчуття зеленого і чистого простору, релаксу, перезавантаження, якісне та корисне спілкування, нові знайомства, ідеї. У цьому просторі можна бути собою. Кемпи - це люди, це їхні знання, емоції, енергія, творчість.

Таборова історія кемпів «Чистий простір» поповнилася черговим освітнім кемпом, який став уже 13-м, що провело подружжя Ткаченків за програмою Британської ради «Активні громадяни».
2017 07 media camp 82017 07 media camp 62017 07 media camp 9

Євген Савранський

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте