Суспільство

У Кропивницькому відбувся фестиваль екстримального спорту (ФОТОРЕПОРТАЖ)

. 2304

 

Сьогодні, 29 липня, у Кропивницькому відбувся фестиваль екстремальних видів спорту "YesFest", який організовував клуб "Ekvitas".

 

Фестиваль вже втретє радував всіх любителів екстриму нашого міста.

До нього долучились чимало кропивничан, яких не налякав дощ. Діти та дорослі охоче випробовували спортивні знаряддя, які були на фестивалі.

На Фортечних Валах, де відбувався фестиваль, були представлені різні напрямки екстремального спорту. Серед них:

- Роуп-Джампінг;
- Мотузкове містечко;
- Спортивний батут;
- Триклайн;
- Хайлайн;
- Кросфіт;
- Стракбольний тир
- Pole dance та інші.

Вадим Хрипливий, організатор фестивалю, розповів про нього детальніше:

«Це третій фестиваль, але буде і четвертий, і п’ятий, і шостий і так далі. Ми на п’ятий рік хочемо вже вийти на всеукраїнський рівень. Сьогодні приїхали наші друзі з Кривого Рогу, з Харкова, з Нікополю, з Дніпра. Вони привезли різне спорядження для нас.

Я вважаю, що в кожному місті має проводитися екстрим-фестиваль. Це допомагає популяризувати невеликі міста, показувати, що в них існує екстрим-культура в цілому. Також, хотілося б, щоб спортсмени з інших міст бачили, що Кропивницькому живе активно.

Ще сьогодні також відбуватимуться показові стрибки з даху «Туристу» та буде презентація цього проекту, який страктує незабаром».

Також на фестивалі можна було скуштувати безкоштовне морозиво, пофотографувавтися на згадку на фоні тематичного банера, вивчити основи буддиської медитації та виграти сертифікати від спортивних партнерів заходу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама