Керівництво заводу "Червона зірка" пояснило, чому робітникам недоплачували

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1587

У відповідь на страйк на заводі "Червона зірка" , де робітники скаржились на суттєве заниження зарплати, свою позицію висловило і керівництво заводу.

Продуктова команда просапних машин кіровоградського заводу «Червона зірка» у квітня 2013 року виконала план виробництва на 76,3%.

Цей підрозділ не виконує план систематично протягом 4 місяців поспіль, - зазначають у керівництві підприємства, тому до його працівників були застосовані фінансові санкції, повідомляє прес-служба "Червоної зірки"
Зокрема, їм не були виплачені премії за квітень у повній відповідності з прийнятими на заводі положеннями, - пояснює генеральний директор ПАТ «Червона зірка» Сергій Калапа.

- Відповідно до чинного Колективного договору, підписаного, в тому числі, представниками колективу, премії на підприємстві нараховуються відповідно до прийнятого Положення про преміювання. Цей документ регламентує виплату премій таким чином: премії працівникам виплачуються залежно від виконання плану виробництва за номенклатурою і ритмічності виробництва. Зрозуміло, що при виконанні плану на 76,3% виплата премій не передбачена. При цьому основна заробітна плата всім працівникам ПАТ «Червона зірка», а також премії - всім працівникам заводу, крім згаданого підрозділу, були виплачені в строк і в повному обсязі, згідно з чинним законодавством. 13 травня 2013 групою працівників продуктової команди просапних машин в кількості близько 200 було прийнято рішення не приступати до виконання обов'язків. На підприємстві працює комісія, створена для розгляду ситуації, що склалася та роз'яснення порядку виплати заробітної плати та премій індивідуально по кожному робітникові. Сьогодні підприємство працює в нормальному режимі, повний робочий день з п'ятиденним графіком роботи, - зокрема, зазначив Калапа.

Середня зарплата в першому кварталі на заводі «Червона зірка» становить 3395 грн. / Міс., В тому числі середня зарплата основних робітників - 3201 грн. / Міс. Всього на підприємстві в даний момент працює 1065 чол.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити