У міськраді Кропивницького обрали директорів п’яти шкіл міста

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 10329

У міськраді Кропивницького обрали директорів п'яти шкіл Кропивницького.

 

На другому етапі атестаційної комісія розглянула запропоновану кандидатами концепцію розвитку навчального закладу за критеріями: актуальність, реалізація і оцінка кінцевих результатів.

Представникам громадськості запропонували задати питання кандидатам аж після того, коли комісія обере переможця.

Школа №2

На посаду керівника загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 претендували Базека Інна та Світлана Попова.

Як відзначила Лариса Костенко, начальник управління освіти, у майбутньому школа №2 може не мати 10-го класу. За словами Інни Базеки, у такому випадку, школа буде орієнтуватися на дошкільну освіту, адже у мікрорайоні бракує місць у дитсадку.
Загалом кандидатки у своїй презентації опиралася на концепцію нової української школи, розроблену МОН.

Інша кандидатка, Світлана Попова, також опиралася у своїй програмі на засади МОН.

Школа №4

На посаду загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 претендувала Оксана Михайловська та Світлана Павленко.

Михайловська запропонувала запросити Ганну Дуднік, викладача англійської мови гімназії №5, аби вона провела семінари для вчителів іноземної мови. По закінченню школи учні, на думку кандидатки, мали б змогу здавати міжнародні мовні тести на рівень знання мови. Також бажала б покращити вивчення української мови.

Світлана Павленко, друга кандидатка, вважає, що в школі варто вводити риторику і бізнес-освіту, аби виховати комунікабельну особистість. Також хотіла б впровадити основи комп'ютерного дизайну. Вона бачить тенденцію до зміни вивчення російської мови, як другої іноземної, німецькою.

Школа №9

На посаду керівника цієї гімназії претендував Олександр Євмін. Він вважає, що із сусідніми школами варто обговорити введення профільної освіти, щоб кожна зайняла свою нішу і не конкурувала з іншими. Також він вважає, що освіту варто електронізувати.

Школа №10

На посаду керівника загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 10 претендують Валентина Богачук та Оксана Нетребенко.

Валентина Богачук бачить школу у майбутньому ліцеєм за профільним спрямування, який надаватиме професійну освіту. Наприклад, у старших класах пропонуватимуть кілька напрямів і процесів: гуманітарно-мовно-літературне спрямування (паралельно освоєння професії діловод), математичний напрям (професія бухгалтер), мистецькі напрями (дизайнер). Також, на думку кандидатки, можна буде створювати додаткові спецкурси. Важливим бачить питання щодо розвитку вчителів, їх участі у творчих міжнародних програмах.

Другою претенденткою стала Оксана Нетребенко. На її думку, більше уваги треба акцентувати на розвитку школи, аби учні, які обирають навчальний заклад в Кропивницькому, продовжували навчання на селищі. Також вона бачить у школі інклюзивні класи. Основним завданням вважає навчити дітей вчитися.

Школа №32

На посаду керівника комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» претендувала Анна Ніжнікова.

Вона запропонувала робити акцент на розвитку англійської мови. Зокрема навчити вчителів-предметників англійської, аби часом предмети вивчалися саме цією мовою. Також Ніжнікова зацікавлена впровадженням в школі ще і французької мови.

Комісія затвердила результати обох етапів конкурсу і рекомендувала до призначення на посаду директора Інну Базеку у школу №2; Валентину Богачук на посаду директора школи №10, а Оксані Нетребенко запропонувати посаду заступника; Світлана Павленко призначена керівником школи №4; Олександра Євміна рекомендували на посаду директора школи №9; і директором школи №32 стала Анна Ніжнікова.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити