Кіровоград: російські націоналісти проти українського?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 8902

Нущодавно у Кіровограді пройшов "антифашистський" мітинг проведений Партією Регіонів.

Можуть викликати лише здивування ті нісенітниці, які несли виступаючі того дня біля мікрофону. www.gre4ka.info - Інформаційний портал Проводилися аналогії між приходом до влади нацистів у Німеччині 30-х рр. і зміцненням позицій національних патріотичних сил в Україні сьогодні, вся провина яких лише в тому, що вони ПРОУКРАЇНСЬКІ! А ті, хто сьогодні найбільше галасує проти націоналізму, насправді, також є націоналістами, але... російськими. Уважніше вслухайтеся в їхню риторику, і ви почуєте, що їм до цих пір «свєтят звьозди Крємля». Оце вже дійсно радянські люди, уламки тоталітарної імперії, адже «совєцкій чєловєк» – це така окрема раса людей з дуже короткою історичною пам’яттю. Вирощували цю расу комуністи протягом тривалого часу за рецептами вождів. Один з ідеологів диктатури пролетаріату – Ніколай Бухарін – закликав до виведення «нової людини» через розстріли, і не лише закликав, і не лише він! (як це воно, бути розстріляним, він згодом дізнався на власному досвіді – його розстріляли за наказом Сталіна у 1938 році).

Детальніше точку зору Олександра Ратушняка читайте на "Гречаному блозі".

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
-1 # Леший 22.07.2013, 19:11
Протестующих трудно назвать националистами. Во-первых, они отстаивают своё право пользоваться родным языком, во-вторых, они лучше понимают, что 10-я статья Конституции Украины -- топор, рубящий по суку, на котором сидит Украина, т.к. наука и технологии Украины излагались на протяжении стольких лет на русском языке. И что теперь, от всего этого отказаться? По причине условий 10-й статьи Украина потеряла сотни тысяч высококвалифици рованных специалистов. А тех, кто ратует за украинский язык, как единственный, мне просто жалко: они не могут обходиться без грамматических ошибок на языке, за который ратуют.
Цитата
 
 
+4 # коментар 19.05.2013, 20:42
подія непересічна, а от стаття... кожне слово викриває упередження автора
Друже, який суб'єктивізм? Навпаки, автор НЕДОГОВОРИВ усієї правди. Він сказав про російських націоналістів, а насправді це найсправжніші нацисти! Так як Гітлер перед нападом на Польщу висловлювався про її народ і саму країну (що це штучне утворення, потворний байстрюк версальської системи, з недорозвинутою мовою, з культурою, що не має ніякої цінності) - так само сучасні послідовники Путлера, плєшивого кремлівського царька, висловлюються про український народ і державу та інші "неугодні" народи (а які народи їм "угодні"? Для їхньої пропаганди усі сусіди зараз вороги, навіть білоруси!). А наші місцеві манкурти і російські нацисти підхопили цю гітлерівсько-кр емлівську традицію поділу народів на "неповноцінні" і "взагалі не народи". НАЙМАХРОВІШІ ФАШИСТИ ВЛАШТУВАЛИ "АНТИФАШИСТСЬКИ Й" ШАБАШ. За дибілів нас тримають?!
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 18.05.2013, 20:12
регионалы в агонии. им надо что-то делать: бороться с коррупцией, проводить реформы, развивать свободу слова и т.д. сейчас регионаловские политтехнологи придумали митинги типа против фашизма. завтра - против сальмонеллы. им надо заявлять про себя. деньги есть - почему бы и не помитинговать. помахали флагами, а лизоблюдские журналисты хотя бы того же КДТОРК, Народного слова и т.д. потом представят эти митинги как нечто очень полезное и нужно людям.
Цитата
 
 
+3 # Валерій 18.05.2013, 18:49
Цитую Валентин:
подія непересічна, а от стаття... кожне слово викриває упередження автора - соромно, друзі. Уникайте оцінювальних коментарів - описуйте факти.


Друже, це пост з авторського блогу, а не журналіський матеріал. Кожен має право на власну думку;)
Цитата
 
 
-5 # Валентин 18.05.2013, 17:43
подія непересічна, а от стаття... кожне слово викриває упередження автора - соромно, друзі. Уникайте оцінювальних коментарів - описуйте факти.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити