Суспільство

У Кропивницькому патрульні запрошують дітей у Країну дорожнього руху

. 1511

Сьогодні, о 14:00, у «Crazy Land» відбудеться зустріч відвідувачів (дітей та їх батьків) із патрульними поліцейськими. Цей захід має назву «Пригоди у Країні дорожнього руху».

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Подібний захід відбувається вперше у нашому місті. Зустріч відбудеться в ігровій формі. На дітей чекають квести, вікторини, навчальні ігри, а також приємні сюрпризи. Патрульні разом із дітьми згадають правила безпечної поведінки на дорозі, правила безпеки в побуті та у громадських місцях.

Діти зможуть побувати у ролі патрульних поліцейських, регулювати дорожній рух у спеціальній навчальній зоні нашого центру, спробувати себе в ролі водіїв, які, безумовно, будуть дотримуватися правил дорожнього руху. Під час зустрічі патрульні поліцейські розкажуть дітям та їх батькам про те, як зробити безпечнішою дорогу дитини у школу чи садочок та додому. Також поліцейські розкажуть про «Світлячків» – спеціальні наліпки на одяг, що є чудовим способом зробити себе видимим для водіїв, коли діти повертаються ввечері після школи, гуртка чи секції додому. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама