Кіровоградська облрада змінила суму грошової винагороди за Почесну обласну відзнаку

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1016

Під час чотирнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради депутати підтримали рішення про внесення змін до Положення про Почесну відзнаку Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини».

Зокрема, встановлено розмір грошової винагороди обласної відзнаки в залежності від розміру прожиткових мінімумів для працездатних осіб, а не мінімальних заробітних плат, інформують на сайті облради.

Також депутати внесли зміни до Положення про Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради. Так, нагороджені відповідною відзнакою отримуватимуть вдвічі більшу грошову винагороду, а саме - 1242 грн. 24 коп.

Довідково:

Почесною відзнакою «Честь і слава Кіровоградщини», як правило, щорічно нагороджується не більше трьох осіб, які вже мають державні нагороди чи відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, а також трудові колективи підприємств, установ та організацій, художні колективи, творчі й наукові спілки, військові частини, територіальні громади сіл, селищ, міст області (не більше трьох).

Трудовим колективам — переможцям вручається диплом про нагородження Почесною відзнакою та перераховується одноразова грошова винагорода на банківський рахунок. Нагрудний знак «Честь і слава Кіровоградщини» й одноразову грошову винагороду в обов’язковому порядку отримують і керівники нагороджених колективів.

Інформація про нагороджених публікується або оголошується в засобах масової інформації разом з короткою біографічною довідкою про особу чи про трудовий колектив. В обласному краєзнавчому музеї та музеях області (за місцем проживання особи або розташування трудового колективу) оформляються, як правило, відповідні постійні експозиції.

Прізвища, імена та по батькові нагороджених осіб, назви трудових колективів, нагороджених Почесною відзнакою, заносяться до однойменної книги пошани «Честь і слава Кіровоградщини».

Нагороджений Почесною відзнакою має право на невідкладний прийом керівництвом обласної державної адміністрації, обласної ради, районних державних адміністрацій, районних, міських, селищних і сільських рад, керівниками їх структурних підрозділів, територіальних органів міністерств і відомств України.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити