Суд продовжив слухання у справі «Єпископ Марк проти Кіровоградської ОДА»

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1344

Сьогодні, 20 травня, Кіровоградський окружний суд продовжив слухання у справі щодо позову Єпископа Марка, про визнання нечинним та скасування пункту 2 розпорядження Кіровоградської ОДА 729-p від 30.12.2012, в частині, що стосується прийняття в новій редакції статуту УПЦ КП Святого Володимира парафії смт Новоархангельська. Розгляд справи було призупинено у зв’язку з тим, що у Дніпропетровському апеляційному суді розглядалась справа, яка також стосувалася даного позову.

www.gre4ka.info - Інформаційний портал Нагадаємо, судова тяганина стосовно Новоархангельського храму триває з грудня минулого року.

Ще до відновлення слухання відповідач, Кіровоградська ОДА, виступила з клопотанням про закриття провадження, оскільки вже є рішення апеляційного суду, який залишив у силі рішення окружного суду від 4 лютого 2013. Проте суд відмовив у клопотанні і продовжив слухати справу.

Вислухавши обидві сторони, суддя Дехтярьова відправилась до нарадчої кімнати для винесення рішення, яке буде оголошено після 14.00. «Гречка» слідкуватиме за перебігом подій у цій справі.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+1 # пінокіо 21.05.2013, 13:24
ув. тов. Сергей, вот Ваша цитата :Так, що ви хочете, я не розумію, треба за Табалова було агітувати чи що?

о чем она говорит? - она говорит о том, что Вы сравниваете Шаталова и Табалова. т.е. когда Вы говорите: Я дійсно не знаю хто такий Шаталов, хто такий Табалов, Вы, мягко говоря, лукавите. кроме того, Вы так и не ответили: а кто такой Владыка Иоасаф - Вы тоже не знаете? а даже если и не знаете -кто он такой, то как по-Вашему - почему онный агитировал за регионала Шаталова?
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 21.05.2013, 11:37
Сергію - о, то Ви, виявляється, цікавитесь політикою! а навіщо ж було вводити мене та інших блогерів в оману? негарно, Сергію, ой як негарно! але ж Ви так і не відповіли на питання: навіщо Владико Іоасаф намається впливати на політичні розклади в Україні?
Цитата
 
 
-1 # Сергій 21.05.2013, 12:35
Я дійсно не знаю хто такий Шаталов, хто такий Табалов чув проти своєї волі, політикою не цікавлюся, хто за кого агітував не знаю. Можу тільки Вам сказати що церква протягом своєї історії дійсно впливала на хід історичних. У випадку Русі її вплив був визначальним на об"єднання різних племен в один народ і взагалі на подальшу історію розвитку цих земель.
А Шаталов, Табалов - це просто несерйозна розмова...це за межами моїх інтересів
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 21.05.2013, 09:37
Сергею - а кто такой Владыка Иоасаф тоже не знаете? так вот, Владыка Иоасаф агитировал за Шаталова. в газете Кир. правда. там и фото Владыки Иоасафа присутствует. а Владыка Иоасаф , оказывается, еще как интересуется политикой. и не только интересуется. но и пытается повлиять на политические расклады в Украине. для справки: Шаталов - это регионал. работает в Администрации Президента.
Цитата
 
 
-1 # Сергій 21.05.2013, 10:05
Так, що ви хочете, я не розумію, треба за Табалова було агітувати чи що? :-)
Цитата
 
 
+1 # Мисливець на вепрів 21.05.2013, 09:18
Цитую Сергій:
[quote name="Мисливець на вепрів"] не допускає думки про існування інших вір
Приїхали ,"Київський патріархат" - інша віра, і в кого ж вони вірять в Мухамеда, чи в Аллаха?),як співав Висоцький.
Не виривайте речення з загального контексту. Там написано про різні віри і різні ЦЕРКВИ. Бо я теж так умію.
Цитата
 
 
-1 # Сергій 21.05.2013, 09:34
Цитую Мисливець на вепрів:
про існування інших вір та різних церков цих вір.

Ви написали саме так, тобто церква прив"язана до віри. і це правильно, православна Церква теж одна, не дивлячись на те що є різні помісні православні церкви, всі вони становлять єдину церкву Христову. "КП" - не дивлячись на те що не сповідує якоїсь іншої віри, до цей Церкви не належить.
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 21.05.2013, 08:06
Сергею - источник раскольничества - сама Церковь. в чем суть раскольничества - не туда идет десятина. вот и получается, что Церковь объединяет людей не по вере, а по десятине. нужна ли Христу такая Церковь?
второе - почему Церковь Моск. патриархата несет распри на территории Украины? почему Владыка Иоасаф агитировал за Шаталова?
Цитата
 
 
-1 # Сергій 21.05.2013, 09:16
Вибачте, не знаю хто такий Шаталов, не цікавлюся політикою, мені все одно.
Цитата
 
 
-2 # Сергій 21.05.2013, 07:08
Цитую Мисливець на вепрів:
не допускає думки про існування інших вір
Приїхали ,"Київський патріархат" - інша віра, і в кого ж вони вірять в Мухамеда, чи в Аллаха?),як співав Висоцький.
Хлопче (чи дівчино), за цей комент Філарет поставить тебе в куток надовго. Він ніяк не хоче бути іншою вірою. Насправді "КП" - не інша віра, а розкол православної віри, що є дуже погано з точки зору святих отців православної церкви. Гріх розколу не змивається навіть кров"ю, учили вони. Не в тому сенсі, що він не може бути прощений при покаянні, а в тому значенні, що якщо людина прийме навіть мучеництво за Христа, але буде в розколі з Його Церквою , то не спасеться.
Цитата
 
 
+3 # Мисливець на вепрів 20.05.2013, 20:13
Нешановний "адвокате" московсько-попі вської мафії Сергію, доводжу до вашого відома, що Україна - світська держава, а не якийсь мусульманський аул з зашореним населенням, яке навіть не допускає думки про існування інших вір та різних церков цих вір. У нас поки що світські закони, головний з яких - Конститутуція, гарантує нам право на свободу віросповідання. А відтак, кожен тут сам для себе визначає, яка для нього церква головна, а яка ні, і хто єпископ, а хто ні. Тим більше, кожен, крім Вас, розуміє, що кожна віра і церква мали свою історію і передісторію, яку можна тлумачити на будь-який смак. Московські попи, якби могли, заборонили усі інші віри. Терпимість - це, з усього видно, для всіх інших, окрім них. Напишіть, що Аллах - не Бог, і бажано свою домашню адресу...
Цитата
 
 
-2 # Сергій 21.05.2013, 07:16
Цитую Мисливець на вепрів:
Напишіть, що Аллах - не Бог, і бажано свою домашню адресу...

Це питання складне і не однозначне. З одної сторони мусульмани вважають Аллаха, як і ми, православні, Бога Яхве вважаємо - Богом Авраама, Ісаака та Іакова. Тобто історично (в сенсі історії спілкування людини з Богом) - це одна постать. Проте якості, які приписуються Аллаху - зовсім інші, ніж ті, які ми знаємо по нашого Бога, тому отожнити їх не можна.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 20.05.2013, 19:56
Снайперу - власть далеко не безмозглая. как это Вам представляется. позаяк, церковь власть регионалов и коммунистов просто использует - в качестве одной из составляющей для осуществления принципа - разделяй и властвуй. т.е. власть регионалов правит тупо нагло и хищнически.
Цитата
 
 
+4 # snaiper 20.05.2013, 19:29
Не следовало "нашей" безмозглой власти,в лице гл.администраци и,сунуть свой нос куда не просят!Позорище какое...
Цитата
 
 
+3 # пінокіо 20.05.2013, 18:18
Сергію - а згідно апостольких правил храм - це крамниця? Бог судія, а не Ви будете розказувати - хто лжеєпископ, а хто не лже.
Цитата
 
 
-8 # Сергій 20.05.2013, 16:38
дорога редакціє, виправте заголовок "лжеєпископ Марк проти Кіровоградської ОДА". Оскільки згідно апостольських правил у одному місті не може бути два єпископи. А сан архиєпископа Кіровоградськог о Іоасафа не ставиться під сумнів жодною з правосланих Церков на Землі, то маємо силогізм => "єпископ Кіровоградський Марк" самозванець, по-церковному лже-єпископ.
Цитата
 
 
-6 # Сергій 20.05.2013, 15:38
До речі, дорогі журналісти і редактори, хочу вам зауважити, що згідно правил української мови, яку ви тут усі так дуже любите на словах, словослолучення "смт. Новоархангельсь к" відмінюється у всіх відмінках, які є.
смт. Новоархангельськ
смт. Новоархангельська
смт. Новоархангельську
і т.д
Цитата
 
 
+3 # Надія Паливода 20.05.2013, 15:48
Цитую Сергій:
До речі, дорогі журналісти і редактори, хочу вам зауважити, що згідно правил української мови, яку ви тут усі так дуже любите на словах, словослолучення "смт. Новоархангельськ" відмінюється у всіх відмінках, які є.
смт. Новоархангельськ
смт. Новоархангельська
смт. Новоархангельську
і т.д


Сергію, обламайтесь, суперфілолог: смт пишеться без крапочки.
Цитата
 
 
-8 # Сергій 20.05.2013, 16:12
З крапочкою, чи без, це ніяк не міняє написаного мною про відмінки. "Громада смт Новоархангельсь к" - звучить навіть на слух криво. І крапочка тут ні до чого, Надюша
Цитата
 
 
-4 # Сергій 20.05.2013, 16:15
Уточнив с.м.т. пишеться з трьома крапками))))
Цитата
 
 
-9 # Вепр 20.05.2013, 14:52
До речі, а чого сайт "Гречка" не розповідав про апеляційний суд у Дн-петровську і його рішення. Чи може Валерію Лебідю не хвативо на білет)? До речі заангажованість даних матеріалів видно зокрема і з того, що сайт кіров. розкольників передруковує статті з "Гречки" без усяких коментарів, а власних статей на дані теми не друкує.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити