Суспільство

Договір на створення сценарію фестивалю "Кропивницький" уклали після його завершення

. 6746

108 тисяч гривень заплатило держпідприємство «Державна театрально-видовищна агенція» підприємцю за створення сценарію фестивалю "Кропивницький", який відбувся з 29 серпня по 4 вересня.

 

Згідно із даними "Прозоро" 6 вересня ( вже по завершенню фестивалю) на зайті оприлюднені результати закупівлі і укладений договір.

Так ФОП Юшков Ігор Олегович зареєстрований в 2011 році в Києві, отримав гроші за створення сценарної концепції на перетині мистецтв, розробка сценарного плану проведення, адміністрування та режисура програми.

У КВЕДах підприємця дійсно вказані послуги пов'язані з театром. Проте, знайти інформацію про попередні підряди аналогічного характеру не вдалось.

Нагадаємо, Національний мистецький фестиваль "Кропивницький" відбувся в місті вперше і його бюджет складав 7 мільйонів гривень. Раніше вже з'явилась перша інформація про тендерні закупівлі на проведення фестивалю.

"Гречка" звернулась із запитом до Міністерства культури, але наразі вони не змогли оприлюднити повний кошторис видатків на фестиваль, зазначивши, що збір подібної інформації займе до 20 днів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама