Суспільство

Гемодіалізний центр із сучасною апаратурою відкрили у Кропивницькому(ФОТО)

. 6228

Сьогодні, 14 вересня, у Кропивницькому урочисто відкрили відділення амбулаторного гемодіалізу в КЗ “Міська лікарня № 2 ім. Святої Анни м. Кропивницького”.

 

В урочистостях взяли участь представники керівництва міста та області, начальник управління охорони здоров'я міськради Оксана Макарук, депутати та активісти.


Право перерізати святкову стрічку надали міському голові Андрію Райковичу, нардепу Костянтину Яринічу, секретарю міськради Андрію Табалову, голові Кіровоградської облради Олександру Чорноіваненку, голові ОДА Сергію Кузьменку та представниці спільноти хворих на ниркову недостатність Євгенії Іляшенко.

"Цей гемодіалізний центр буде давати нам якісне і повноцынне життя. Ми не будемо губитись в суспільстві, а відчуватимемо себе повноцінними матерями, жінками. Дякую тим, хто вклав душу в цей проект, який є найважливішим для нас і наших сімей", - зазначила представниця спільноти хворих на ниркову недостатність Євгенія Іляшенко.

Відділення амбулаторного гемодіалізу обладнане сучасною медтехнікою від всесвітньовідомої фірми "Fresenius Medical Care". Загалом надано обладнання на понад 16 мільйонів гривень.

Крім того, під час урочистостей щойно відкритому відділенню вручили подарунки від політиків та меценатів.

Після відкриття, для гостей заходу провели екскурсію по будівлі гемодіалізного центру.

Нагадаємо, протягом поточного тижня, напередодні Дня міста у Кропивницькому відкрили також перинатальний центр ІІ рівня та інсультний центр.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама