Суспільство

Тендери на організацію фестивалю "Кропивницький" провели заднім числом

. 3295

 Фестиваль "Кропивницький" завершився, а тендери щодо витрат на його організацію продовжують з'являтись на сайті системи "Прозоро".

ДП "Державна театрально-видовищна агенція" заднім числом, 13 вересня, визначили переможця тендеру на 55 455 грн, який забезпечив звукотехнічне обладнання для вистав просто неба, які відбулись з 29 серпня по 2 вересня 2017.

Переможцем ства ФОП Мотник Олег Богданович, який зареєстрований у 2014 у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Повний тезка ФОПа є депутатом Жовківської райради по списках "Самопомочі" з 2015 року. Щоправда на час виборів зазначається, що він є вчителем фізкультури Зашківської ЗОШ.

Серед діяльності підприємця, окрім підтримання театральних і концертних заходів, є і виробництво верхнього одягу, і технічне обслуговування транспорту, і електромонтажні роботи, і торгівля.

Нагадаємо, це вже другий тендер, який постфактум визначає підрядників вже після завершення ймовірних робіт. Так договір на створення сценарію фестивалю також заключили після завершення події.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама