Світловодська міськрада встановила тарифи на інформаційні запити

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 710

Світловодська міськрада на власний розсуд визначатиме суму відшкодування, якщо у відповідь на інформаційний запит доведеться копіювати, сканувати чи друкувати понад 10 сторінок.

"Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання, сканування (цифрове копіювання) або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів. Розмір відшкодування витрат на копіювання, сканування (цифрове копіювання) або друк документів визначається рішенням виконавчого комітету." - йдеться в рішенні виконкому, оприлюдненому на сайті Світловодської міськради.

Розмір відшкодування буде розраховуватись виконавцем, якому доручено розгляд запиту на інформацію, а оплату необхідно буде вносити через банк.

У разі якщо запитувач інформації надав, протягом 5 робочих днів з моменту отримання листа–відповіді, документ, що підтверджує повну оплату витрат на запит вам дадуть відповідь протягом 10 робочих днів з моменту отримання документу, виготовляє запитувані документи.

Якщо запитувач інформації не надав квитанції про оплату у реєстраційній картці системи електронного документообігу міської ради робиться позначка про відмову запитувача в отриманні відповіді на запит на інформацію.

Встановлено і граничні ціни на послуги:

1 Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

2 Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

3 Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

Тобто сторінка документу може обійтись від 3,20 грн до 16 грн. Тарифи на сканування не встановлені.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити