Суспільство

У Кропивницькому обговорили корейсько-український науковий пілотний проект в галузі овочівництва

. 2010

21 вересня до Центральноукраїнського національного технічного університету завітав Надзвичайний та повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Пан посол зустрівся із представниками професорсько-викладацького складу та студентами університету, а також передав пропозиції щодо спільного корейсько-українського науково-експериментального проекту в галузі вирощування сільгосппродукції.

Як повідомляє сайт університету, після Посол Республіки Корея в Україні також провів перемовини із ректором ЦНТУ, професором Михайлом Черноволом і завкафедрою загального землеробства ЦНТУ Миколою Мостіпаном на предмет участі науковців нашого навчального закладу у спільному корейсько-українському пілотному проекті науково-дослідницької роботи в галузі вирощування овочевої сільгосппродукції.


Зацікавленість Посла викликана значним сільськогосподарським потенціалом Кіровоградської області. Це питання важливе для Південної Кореї, яка імпортує дуже багато продовольства.

Як зазначив пан Лі Янг-гу, Республіка Корея має чотири великі залежності. Перша: питання безпеки; друга: природна, яка полягає у тому Південна Корея імпортує майже 100% природних ресурсів; третя – продовольча, тому що Республіка Корея посідає п’яте місце у світі за обсягами імпорту продовольства; четверта – торгівельна, оскільки ВВП країни на 70% залежить від торгівельних відносин із іншими країнами.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама