Суспільство

Чому в центрі Кіровограда не працюють світлофори?

. 2392

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Чому в центрі Кіровограда не працюють світлофори?

Часто доводиться спостерігати ситуацію, коли на виїзді з міста в район нічного клубу "Ліана" стоїть регулювальник дорожнього руху і вправно розводить автомобілістів в різні боки. Кого ліворуч, кого праворуч, а кому не пощастить – вказує на бокову. При тому світлофор на цій ділянці дороги в робочому стані.

Журналісти неодноразово піднімали питання доцільності такої уваги до даного перехрестя перед представниками ДАЇ.

Протилежну ситуацію спостерігали кіровоградці суботнього дня 17 грудня в самому центрі міста на перехрестях вулиці Велика перспективна(Карла Маркса) з Преображенською та Гоголя.

Саме тут зосереджено найбільший рух транспорту та великі потоки людей у вихідний передсвятковий день.

Від ранку на перетині цих вулиць світлофори не працювали, а пішоходи з водіями вправлялися в толерантності і винахідливості. Хтось пропускав всіх, інші бігли або їхали не зважаючи на жодні перешкоди. Одним словом , рух в центрі міста був некерованим. І щохвилини могла трапитися аварійна ситуація.

"Гречка" спробувала з’ясувати , чому склалася така ситуації і чи хтось займається її виправленням.

"Має бути письмове звернення від міськвиконкому, або розпорядження начальника, який самостійно може визначити необхідність перебування регулювальника в тій чи іншій ситуації", - розповіли нам телефоном в черговій частині Державтоінспекції. Сьогодні напевне ніхто не вважав за потрібне регулювати рух в центрі міста.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Чому в центрі Кіровограда не працюють світлофори?

ДП "Кіровоград-інформ-ресурс" – організація, яка відповідає за роботу всіх світлофорів в нашому місті. Там "Гречці" розповіли, що їх спеціалісти кілька разів виїжджали на місце, щоб усунути несправність, але виявили відсутність напруги за даними адресами. Тож передали «естафету» «Кіровоградським міським мережам», які відповідають за постачання живлення світлофорів.

"Ми перевірили дві підстанції – всюди напруга є, тож хай "Кіровоград-інформ-ресурс" дивиться у себе, що там не так», - відповів на наш дзвінок черговий в «Кіровоградських міських мережах".

Отже, коло замкнулося. Крайніх немає, а світлофори і досі не працюють. В понеділок "Гречка" обов’язково перевірить статистику аварій в обласному центрі і хто знає, можливо коли таки трапляться ДТП на згаданих перехрестях з’явиться необхідність в регулювальнику і знайдуться "крайні"?

Валерій Лебідь Фото: Артем Дубовик

Поширюйте

Коментуйте


Реклама