Телерадіокомпанію із Кіровоградщини перевірятиме нацрада

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 694

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України призначила позапланову перевірку за двома ліцензіями ТОВ «ТРК «КОНТАКТ-ЛТД», що знаходиться у м. Олександрія Кіровоградської обл., у зв’язку із зафіксованими ознаками порушень умов ліцензій та чинного законодавства.

До регуляторного органу у вересні звернувся Олександрійський міський голова Степан Цапюк , який повідомив про недотримання зазначеним вище ліцензіатом вимог чинного законодавства та умов його ліцензії на кабельне мовлення, повідомляють на сайті Нацради з питань  телебачення і радіомовлення України.

Результати контрольного моніторингу телерадіоорганізації, здійсненого 25-26 вересня цього року, засвідчили відсутність кабельного мовлення ліцензіата в один із днів (у відрізках часу: 19:00 – 21:00), що є ознакою порушення вимог ч. 7 статті 27 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Іншого дня зафіксовано недотримання ч. 5 статті 6 цього Закону (дані про кожну індивідуальну програму чи передачу мають містити ім’я автора чи авторів, назву і адресу виробника програми). Виявлено й суттєві відхилення від програмної концепції та недотримання рекламного законодавства, є питання і до трансляції фільмів.

За ліцензією провайдера програмної послуги зафіксовано, що універсальна програмна послуга надається провайдером не у повному обсязі, зокрема, не транслюються 3 програми; ТОВ «ТРК «Кабельні телевізійні мережі», ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» («UA:КУЛЬТУРА»), ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» («UA:КРИМ»).

Натомість ліцензіат ретранслює 3 програми, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «КИНОХИТ», «СТС», «КИНОПРЕМЬЕРА», порушено загальну концепцію добору програм для ретрансляції: компанія зменшила кількість вітчизняних програм (згідно з ліцензією – 55, фактично – 52).

З метою з’ясування всіх виявлених порушень і призначено позапланову перевірку.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити