Родина з Кропивницького просить допомоги у подоланні тяжкої хвороби сина

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 3554

У Кропивницькому родина, яка кілька років бореться із тяжкою хворобою у дитини, просять небайдужих про допомогу.

 

image 0 02 05 c638e21021606aea0cdc38078f1c8f90b90ebaa93c47861d3b964d8cb57e2b50 VВосени 2013 року на той час 6-річному Даниїлу Ященко поставили діагноз - прогресуюча
м’язова дистрофія (ПМД) «Дюшенна».

Тоді родина приклала максимум зусиль для збору необхідних коштів на лікування в Ізраїлі. Чимало небайдужих не залишилися осторонь та надали фінансову допомогу.

Міжнародний стандарт лікування даної хвороби, який суттєво відрізняється від методів лікування у Україні - існує. Задля життя дитини необхідно чітко виконувати прописані рекомендації, не відступати від дозування препаратів та не вишукувати замінники чи якісь їх різні форми для застосування. Проводити будь-які випробування з режимом харчування та нетрадиційного лікування – категорично заборонено.

Протягом чотирьох років сім'я Ященко регулярно відвідує клініки, виконує всі завдання, які ставлять перед ними лікарі та забезпечує Даниїла необхідними дороговартісними ліками.

В червні 2017 року відбулась чергова поїздка до Ізраїлю. Родина Ященків відвідала в Тель-Авіві в клініці Ассута професора Йорама Нево. Там дитині видали черговий список завдань.

Дитині потрібно щоденно отримувати чималу кількість препаратів, які надто дорого коштують, вартість майже не пійомна для бюджету родини, тим паче після скількох років лікування.

"Київський невролог Шевченко О.А. повідомив про необхідність щоденного вживання широкого спектру вітаміна Б у вигляді сиропу. Отже, тоді почались перші проблеми найти такий препарат для щоденного та по життєвого вживання. Завдяки розвитку цивілізації і користуючись Інтернетом щоденно нам стало відомо де і як можна придбати такий вітамін Вітотал, що має всі необхідні компоненти для дитини. Одна проблема залишилась, враховуючи необхідність вживання такого вітаміну щоденно та пожиттєво та вартість, іноді його придбання стає недоступним. У нашому щоденному раціоні залишається преднізолон, вартість такого препарату вітчизняного виробництва є доступними майже для всіх, знову ж таки працюючих людей, тому що при такому захворюванні дітей, держава передбачає звільнення одного із батьків від обов’язків працювати із-за необхідності постійного догляду за дитиною. Перешкодою для придбання постає вартість препарату Зантак. Даний препарат необхідний для запобігання захворювань шлунку при постійному вживанні стероїдів,"- розповідає мама хлопчика.

Для отримання чіткої інформації стосовно порушеного екзону (проктону) у м’язовій структурі ДНК дітей з ПМД Дюшенне необхідно пройти аналіз ДНК. Вартість всіх необхідних аналізів ДНК стає просто непосильною навіть для матеріально забезпечених сімей.

"Всі випробування ми вже пройшли завдяки власних коштів, допомоги родичів, близьких друзів, сусідів, просто незнайомих людей, благодійних організацій та концертів, депутатів Кіровоградської міської ради, двох депутатів Кіровоградської обласної ради та одного депутата Верховної ради. У червні 2017 року в Ізраїлі ми отримали новий пакет завдань до наступного року, які мають ще більшу кількість і тривалість щоденних вправ та рекомендації стосовно дозування необхідних препаратів і вітамінів, а також про тримання під контролем тиск, зір, шлунок та інше,"- зазначає Маргарита Ященко.

Жінка наразі також розробляє масштабний проект, реалізація якого дасть можливість запровадити гідротерапію в нашій області для дітей з різними неврологічними захворюваннями.

Крім того, родина Ященко постійно готує відеоматеріали з Ізраїлю, які вже допомогли деяким українським сім’ям.

"Ми змушені працювати та чекати на ліки, а зараз готуємось до наступної поїздки до Ізраїлю і просимо нам в цьому допомогти. Головним для нас залишається недопущення відмирання хоча б однієї м’язової клітинки у тілі нашого сина. У разі потрапляння дитини в інвалідний візок, шанси на вилікування стають неможливими. Тому, ми з чоловіком працюємо кожну хвилину і намагаємось не дати дозвіл хворобі на прогресування,"- звертається до небайдужих мама Маргарита.

Дані відділення Приватбанку для перерахування благодійної допомоги:
для юридичних осіб
карта 5168 7420 1586 7306
код ОКПО отримувача 14360570
МФО банку 305299
код ОКПО банку 14360570
рахунок отримувача 292 448 2550 9100.

Для фізичних осіб
№ карти в гривнях 5168 7420 1586 7306

 Телефон мами Марини 050 4870457

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити