Кіровоград: монополіст, який "обдирав людей", програв у суді

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1666

 У Кіровограді завершився суд, рішення якого чекали три сотні жителів Долинської(Кіровоградська область). За позовом ТОВ «ДОМ»(Долинська) до Антимонопольного комітету.

 www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Кіровоград: монополіст, який обдирав людей, програв у суді.    Як «Гречка» повідомляла раніше, обласне відділення Антимонопольного комітету України стало на захист долинчан. Монополіст- теплопостачальник вже протягом кількох років нараховує плату за тепло, не надаючи цю послугу, адже люди відрізали «трубу» централізованого теплопостачання і встановили систему автономного опалення. Натомість через місцеві суди та за допомогою судовиконавців, у людей проти їх волі з зарплати вираховували неіснуючі «борги» за ненадані послуги.    

    Цей «рекет» тривав  близько трьох років допоки Антимонопольний комітет рішенням від 28 лютого 2013 року не визнав дії ТОВ «ДОМ» такими, що порушують чинне законодавство.    

    Підприємство, яке «поставило на лічильник» близько трьохсот долинчан, у Господарському суді вимагало відмінити другий і четвертий пункти рішення Антипонопольного комітету, а саме:    

    2. Bизнaти дiї  ТОВ «ДОМ» «Дoлинськi об’єднані мepежi», щo полягають у нapaxyвaннi плaти зa пoслyги з центpaлізованого опалення у poзмipi I00 % вapтoстi, споживачам, які від’єдналися від мереж централізованого опалення та не отримали ці послуги в повному обсязі, порушенням законодавства «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку надання послуг з централізованого опалення, і яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку .

   4. Забов’язати ТОВ «ДОМ» припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, визначене пунктом 2 Рішення.

       Господарський суд Кіровоградської області не задовільнив клопотання ТОВ «ДОМ»  і залишив в силі рішення Антимонопольного комітету у повному обсязі.

Було відхилено претензії представника ТОВ «ДОМ» щодо актів відключення від системи теплопостачання, які вони не бажають визнавати доказом. А також не прийняв до уваги копії рішення долинських судів, які були прийняті на користь ТОВ «ДОМ» і надані їхнім представником.

     Рішення Кіровоградського господарського суду може бути оскаржене протягом  10 днів у Дніпропетровському апеляційному суді.   

    А згідно пункту№3 рішення Антимонопольного комітету, за порушення законодавства ТОВ «ДОМ» мусить сплатити штраф у розмірі 68 000 гривень.

    Окрім долинчан, які особисто приїздили на кожне судове засідання, громадян підтримали представники опозиційних політичних сил: ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина», які і привернули увагу засобів масової інформації до цієї проблеми.    

www.gre4ka.info - Інформаційний портал Гречка.Кіровоград: монополіст, який обдирав людей, програв у суді.

    «Гречка» інформуватиме читачів про подальший перебіг подій у цій справі.

   

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити