Суспільство

У Світловодську мама 5-річного хлопчика звинувачує виховательку у профнепридатності (ВІДЕО)

. 4430

У Світловодську, що на Кіровоградщині, стався конфлікт між батьками  5-річного хлопчика та вихователем дитячого садка. Мама із тіткою дитини цю інформацію оприлюднили на відео в інтернеті та звернулися до начальника міського управління освіти.

 Мама звинувачує вихователя у некоректному відношенні до її дитини. Вихователь, в свою чергу,  вказує на неадекватну поведінку дитини в групі.

"В нас активна дитина, тому його неодноразово закривають у коморі. Навіть вчора, коли я його забирала із садочка, то він був закритий. Я спробувала поговорити з вихователькою, але вона сказала, що постійно буде його закривати, бо він не слухається, тікає із групи, тому вона з ним не може справитися", - розповіла тітка хлопчика.

"Вона мені сказала, щоб я свою дитину відвела до психіатра, бо він неадекватний", - додала мама.

Жінки також звернулися до завідуючої дитячого садка, яка за їх словами, сказала, що звертатиметься до соцслужб, щоб позбавити маму батьківських прав, оскільки вона не займається вихованням дитини, про що свідчить його поведінка.

Начальник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський прокоментував "Гречці" вище зазначену ситуацію.

За словами посадовця жінки вже звернулися до начальника міського управління освіти, в результаті чого розпочато службове розслідування. Однак інші батьки вихованців цього садочку стають на захист вихователя.

"У начальника управління освіти міста Світловодськ Геннадія Френкеля була на прийомі мама 5-річного Кирила Безуса та його тьотя. Вони повідомили начальнику управління, що в них є претензії до роботи навчального закладу, зокрема вказували на некоректне відношення вихователів до дитини. Також на невідповідну , на їх думку, фахову підготовку вихователя. Говорили про те,що начебто дитину закривали у темній кімнаті, разом з тим вони не змогли назвати що це за кімната. Крім того, жінки говорили про те, що начебто вихователь погрожувала дитині. Мама ще повідомили, що напередодні забрала дитину із садочка у тривожному та стурбованому стані. Відтак, в результаті розмови Геннадій Френкель видав відповідний наказ від 1 листопада 2017 року " про проведення службового розслідування. Створено відповідну комісію, яка вже розпочала свою роботу. Визначено термін проведення службового розслідування до 12 листопада,"- повідомив Володимир Таборанський.

Крім того, за словами Володимира Таборанського, начальник управління освіти Світловодська повідомив, що після того як інформація по даному випадку набула розголосу, до нього приходили батьки дітей цього садочка. Вони висловлюють позицію, щодо захисту цього вихователя, якого звинувачують. Цей педагог працює вже 30 років і має гарні відгуки про роботу від батьків та колективу.

 "Гречка" намагалася телефоном зв'язатися із адміністрацією ДНЗ №23 міста Світловодська, однак на дзвінки не відповіли. Ми готові надати можливість висловити свою позицію вихователя чи адміністрації садочка на сторінках сайту.


 

"Гречка" й надалі слідкуватиме за перебігом конфлікту. Про результати службового розслідування у світловодському дитячому садочку повідомимо після 14 листопада.

 

Відео "Громадське ТБ Світловодськ"

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама