Суспільство

На проблемному водогоні у Новгородці знову ліквідовували порив

. 2601

Протягом останнього тижня п'ять вулиць Новгородки лишились без води. Причиною цього став порив на водогоні, який обслуговує частину вулиць Вишнева і Затишна, а також вулиці Шевченка, Козацька, Тернова.

У травні 2017 року через невизначеність балансоутримувача та проблеми зі свердловиною мешканці вулиць не отримували воду близько п'яти місяців.

Питання з утримувачем системи не вирішено і до сьогодні, проте порив все ж змогли ліквідувати. За сім днів місцевий кооператив "Водолій" віднайшов проблему на стику вулиць Вишнева і Шевченка та за допомогою техніки комунальників Новгородківської селищної ради замінили магістральну трубу.

Від 15 листопада водопостачання повністю відновлено.

Нагадаємо, що у жовтні представники Новгородківської районної організації "Свобода" подали заяву до поліції на селищного голову Олександра Сирицю за бездіяльність щодо водогону. Попередньо свободівці пропонували взяти даний водогін у комунальну власність селищної ради та ремонтувати його, проте на чергові сесії селищної ради дане питання не увійшло у порядок денний.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама